Bergüzar Korel İkinci Çocuğunu Kucağına Almaya Hazırlanıyor

Kendisi gibi oyuncu Halit Ergenç'le 2009 yılından beri evli olan Bergüzar Korel'in yeniden anne olacağı iddiası magazin gündemine bomba gidi düştü.

Yeni imajıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu Bergüzar Korel’in yeniden anne olacağı hakkındaki haberler magazin gündemini salladı. Eşi Halit Ergenç’le birlikte katıldıkları bir organizasyondan ayrılırken görüntülenen başarılı oyuncunun kameraları görünce karnını saklaması hamilelik iddialarının ortaya atılmasına neden oldu. Göbek kısmı açıkta kalan bir gömlek giyen güzel oyuncu, çekildiğini fark edince arabaya binene kadar karnını çantasıyla gizledi. Korel’in o anlarda yüzündeki tedirgin ifade ise dikkatlerden kaçmadı.


Çiftten hamilelik iddialarıyla ilgili henüz bir açıklama gelmezken, akıllara güzel oyuncunun kısa süre önce verdiği bir röportajda yaptığı açıklamalar geldi. Korel, geçtiğimiz günlerde yeniden anne olmayı çok istediğini, Ali ile tattığı anneliği çok sevdiğini dile getirmişti.

2009 yılında, birlikte oynadıkları dizide tanışarak yaşamını birleştiren Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çiftinin 9 yaşında Ali Ergenç adında bir erkek çocukları var.

MAKYAJSIZ HALİYLE GÜNDEM OLMUŞTU

Her fırsatta sadelikten yana olduğunu dile getiren Korel, sık sık doğal halini paylaşmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz günlerde, sosyal medya hesabından güneşlenirken çekildiği makyajsız fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, büyük beğeni toplamıştı. 36 yaşındaki Korel, diğer meslektaşlarının aksine, doğal ve sade yaşantısıyla dikkat çekiyor.

Gösterişten uzak kendi halinde bir yaşam sürdüren başarılı oyuncu, mesleğinde de başarılarını sürdürüyor. Rol aldığı her dizi ve film ses getiren Korel son olarak ‘İki aşk Bir Hayat’ filmiyle izleyici karşısına çıkmıştı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı