Bergen’i öldüren kocası Bergen Filmi için konuştu!

Acıların Kadını lakabıyla tanınan şarkıcı Bergen’in katili eski kocası Halis Serbest, çekilmesi planlanan Bergen filmiyle alakalı ilk defa konuştu.
Takip et
Bergen’i öldüren kocası Bergen Filmi için konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trajik yaşam hikayesiyle hatırlanan arabesk müzik şarkıcısı Bergen’in katili eski eşi Halis Serbest, uzun zamandır çekilmesi planlanan Bergen filmiyle alakalı ilk defa konuştu. Magazinkolik için Ayça Öztorun’a konuşan Halis Serbest’in açıklamaları olay oldu.

Serbest, “Bu filmi çekmek için kime sorup kimden izin aldılar? Benim iznim olmadan kimse bu filmi çekemez” diye tepki gösterdi.

Halis Serbest film seti Türkiye’nin neresine kurulursa kurulsun bu filme müsaade etmeyeceğini, anayasal haklarından vazgeçmeyeceğini açıkladı.

Bergen’i öldüren kocası Bergen Filmi için konuştu!

Geçmişte yaşanılan olayların hazin sonunun bedelini yalnızca Bergen ve kendisinin ödemediğini ailelerinde ödediğini, mahkemenin verdiği kararla cezasını çektiğini bundan sonra bu ağır bedeli çocuklarının sırtına yüklenmesine müsaade etmeyeceğini belirtti.

Halis Serbest film konusunda kesin ve net tavrını ortaya koyarken Ayça Öztorun’a çarpıcı açıklamalar yaptı.

“Gerek medyada, gerek sosyal ağlarda hakkımızda birçok şey yazıldı” diyen Serbest “Bu zamana kadar evliliğim ve çirkin sonucun sebebini niyesini detayıyla kimseye konuşmamaya özen gösterdim. Zaten karşılıklı acılar çektik.” ifadelerini kullandı.

Bergen’i öldüren kocası Bergen Filmi için konuştu!

Serbest yaşananlarla alakalı “Daha fazla konuşulmasını hiçbir zaman istemedim. Kimse bilmez evin içinde neler meydana geldiğini. Kimse bilemez kapalı kapılar ardında psikolojik şiddetin en alasını kimin görüp kimin görmediğini!” diyerek konuştu.

Filmi yapanlara tavsiyede bulunan Serbest “Bu sebeple filmcilere şu tavsiyede bulunuyorum; yalan yanlış bilgilerle ve ajitasyonla süsleyeceğiniz filmden vazgeçin. Siz kimden icazet aldınız? Kime sordunuz? Rahmetli Belgin, Bergen olmazdan evvel neredeydiniz filmciler?” şeklinde konuştu.

Sözlerini sürdüren Serbest “Bergen’in bir küçük kız yeğeni vardı onunla mı sözleşme yaptınız? Evliyken kardeşlerinin kalbini mi kırmışım? Evimin içinde neler yaşadığımızı biliyorlar mı? Burada ben bu olayları bizzat yaşamış bir insanken kafanıza göre bütün Türkiye’ye beni nasıl lanse etmeyi düşünüyorsunuz?” ifadelerini kullandı.

Şengöz’e tepki gösteren Serbest “Bergen’in ve benim yaşadığım sancılı ilişkiye bu filmi çekmek isteyen Mine Şengöz şahit mi olmuş? Nedenlerini, niçin ve niyetlerini anlatsın da kendimi tanıyayım. Benim en küçük oğlum lise öğrencisi.” şeklinde konuştu.

Kefaretini ödediğini dile getiren Serbest “Parmakla sayamayacağım kadar çok kardeşlerim var. Ben kefaretimi ödedim ve daha çok onların yıpranmalarına ve tahrik edilmelerine kesinlikle izin vermeyeceğim.” ifadelerini kullandı.

Geçmişle alakalı Serbest “Geçmişi ısıtıp ısıtıp gündeme getiren insanlara müsaade etmem söz konusu değil. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın” diyerek konuştu.

Bergen’i öldüren kocası Bergen Filmi için konuştu!

Salgın sebebiyle çekimleri bir türlü başlamayan Bergen filminde Serenay Sarıkaya, projeden ayrıldığını açıklamıştı.

Sarıkaya, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Sevgili arkadaşlar, iki buçuk seneyi aşkın zamandır heyecanla hazırlandığım ve yaşama geçmesini beklediğim ‘Bergen’in yaşamını konu alan film, defalarca defa pandemi ve farklı nedenler yüzünden ertelenmek mecburiyetinde kalmıştı.” demişti.

Filmle alakalı Sarıkaya “Kısa bir müddet önce tarafıma iletilmiş olan yeni çekim takvimi, önceden belirli olan iş takvimimle çakıştığı için ‘Bergen’ filminde olamayacağımızı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. Bütün ‘Bergen’ filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim.” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.