Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı

Geçtiğimiz yıl oyuncu Eser Yenenler ile nikah masasına oturan, ardından oğlu Kuzey'i kucağına alan Berfu Yenenler, Youtube kanalında bilinmeyenleri anlattı. Yenenler; okul hayatından evliliğine, çocuk isteğinden neden Eser ile evlendiğine dair birçok soruya yanıt verdi.

Son dönemde Youtube kanalı için çektiği videolar ile oldukça popüler hale gelen Berfu Yenenler, son videosunda hayranlarından gelen soruları yanıtladı.

Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı

İlk olarak ‘Nasıl bir öğrenciydin?’ sorusuna yanıt veren Yenenler, “İlkokuldan hiç bahsetmiyorum bile! Üniversitede rezalet ötesi bir öğrenciydim. Hiç sevmediğim bir bölüm okuyordum. Lise yıllarımda ise öğretmenlerin sevmediği bir öğrenciydim. Derslerim çok iyiydi hatta okul birincisiydim ama inanılmaz düzen bozan, isyan çıkaran bir insandım” dedi.

Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı

Ardından evliliği ile ilgili merak edilenleri anlatan Berfu, evlilikten korkmadığını şöyle dile getirdi:
“Bence evlilik korkulacak bir şey değil. Evlendiğin insandan korkabilirsin ‘ben bu insanla nasıl vakit geçireceğim, ne yapacağım bütün hayatım boyunca’ gibi şeylerden korkabilirsin. Bu yüzden hiç korkum yok, hep evli gibiydik. Hayatımıza bir tombik eklendi sadece.”

Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı

‘2. ÇOCUK İSTİYORUM’

Yenenler, ‘Çocuk güzel bir şey mi?’ sorusuna “Çocuk aşırı güzel bir şey ama dördüncü aydan sonra. Hamilelik süper bir şey, o 9 ay müthiş! Çocuk olduktan sonraki 3 ay anne karnına geri dönmek istiyor ve sürekli sinirleniyor her şeye. 3-4 ayda bir şeyleri keşfetmeye başlıyor” yanıtını verdi.

“Altıncı aydan sonrası da muhteşem, dünyadaki en güzel his olabilir. Zaten insanlar altıncı aydan sonra ikinci çocuğu yapmak istiyor şu an bende de öyle hisler başladı. Onunla vakit geçirirken çok mutlu oluyorum. İkinci çocuğu ben yüzde 60 istiyorum Eser ise yüzde 20 falan.”

Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı

‘ESER AŞIRI BABACANDIR’

Bir takipçisinden gelen “Eser’de neyi gördün de ‘bu adamdan çocuk yaparım’ dedin?” sorusunu da yanıtlayan Berfu, “Eser aşırı babacan bir tip. Hani şöyle değil; çocukla çok ilgilidir, çocuğun her şeyini bilir, hangi ay ne aşısı olacak bilir gibi değil de tavır olarak çok sahiplenici ve baba sakinliğindedir” dedi.

Eser ile aralarındaki 11 yaş fark da sorulan Yenenler, “Bu bizi etkilemedi, yaş farkı çok önemli değil. Ben bayağı olgun bir insanım, Eser de içsel olarak çocuksu, birbirimizi çok iyi tamamlıyoruz. Bizim ilişkimizin yaşı 29 falan” şeklinde konuştu.

Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı

‘ŞATODA YAŞAMIYORUZ’

Maddiyat konusuna değinen genç anne, “Biz dışarıdan aşır zengin gözüküyoruz ve bu duruma şaşırıyoruz. Tabii ki de güzel bir kazancımız var, maddi durumumuz iyi ama böyle hayal ettiğiniz gibi şatolarda yaşamıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Biz Eser’le maddiyat olarak bir şey harcayan insanlar değiliz. Marka takıntımız yok, araba takıntımız yok! Normal bir aile hayatı yaşıyoruz.”

Son olarak Berfu ‘Kendinde en beğenmediğin yer neresi?’ sorusuna, “Çok beyaz tenli olduğum için cildim çok hassas çok yara izi kalıyor, onun dışında geri kalan her yerimi beğeniyorum. Bir estetiğim yok. İlerde yaşlanınca belki bir şeyler yaptırabilirim” şeklinde cevap verdi.

Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı Berfu Yenenler hakkında merak edilenleri anlattı

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı