Beren Saat’in Kenan Doğulu’yu Aldattığı İddia Edildi!

Şarkıcı Kenan Doğulu ile aralarında sorun olduğu konuşulan Beren Saat’in Kenan Doğulu’yu aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Son zamanlarda evlilikleri ile magazin gündeminden düşmeyen Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinin ilişkisi ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Doğulu’nun Saat’i aldattığı hatta eşi Saat’e AIDS bulaştırdığı haberleri çok konuşulmuştu.

Çıkan haberler hakkında açıklama yapmayan ikili şimdilerde ise çekilmiş bir fotoğraf karesi ile magazin gündeminde. Sosyal medya uygulaması Instagram’dan ‘magagenius’ isimli bir sayfa Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu’yu aldattığını paylaştığı bir fotoğraf karesi ile iddia etti.

“EVLİLİĞİNE NOKTAYI KOYMUŞ”

Hesabından yaptığı paylaşımda bir kadınla bir adamın samimi olarak çekilmiş fotoğrafını paylaşarak altına “Çok ünlü artist kızımız problemli evliliğine noktayı koymuş gibi. Şimdi ‘arkadaşız’ derler” notunu düştü.

Paylaşımın ardından kısa süre sonra takipçiler fotoğraftaki kişinin Beren Saat olduğu iddiasında bulunarak fotoğrafın altına yorum yağdırdı. Kısa sürede binlerce yorum alan fotoğrafa Beren Saat’in nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu.

Beren Saat’in Kenan Doğulu’yu Aldattığı İddia Edildi!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı