Beren Saat’e AİDS Bulaştıran Kenan Doğulu Virüsü Rus Güzelden Kapmış

Karısı Beren Saat'e AİDS bulaştırdığı iddiası ile magazin gündemini sarsan Kenan Doğulu'nun, bu ölümcül virüsü para karşılığı tek gecelik ilişki yaşadığı bir Rus güzelden kaptığı iddia edildi.

Beren Saat’e AİDS Bulaştıran Kenan Doğulu Virüsü Rus Güzelden Kapmış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Magazin dünyası günlerdir Beren Saat-Kenan Doğulu ilişkisini konuşuyor. Boşanma aşamasına gelen çiftin ilişkisini Beren Saat’in kocasından kaptığı AİDS hastalığının bitirdiği belirtiliyor. İkili bu konudaki sessizliklerini korurken Saat’in uzun süredir, İstanbul’daki özel bir klinikte tedavi gördüğü belirtiliyor.

BODRUM’DA BİRLİKTE OLMUŞ

Hiçbir şekilde bu konu ile ilgili açıklamada bulunmayan Doğulu’nun, ölümcül virüsü para karşılığı tek gecelik bir ilişti yaşadığı Rus bir güzelden kaptığı iddia ediliyor. Doğulu’nun Bodrum’da birlikte olduğu Rus kadının Türkiye’de yaşadığı ifade ediliyor.

Beren Saat’e AİDS Bulaştıran Kenan Doğulu Virüsü Rus Güzelden Kapmış

Kenan Doğulu’nun eşini Aslı İşler ile de aldattığı iddia edilmişti.

PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRÜYOR

Beren’in sosyal medya hesabından, hayatını kaybeden eski sevgilisi ile fotoğrafını paylaşmasıyla birlikte çatırdamaya başlayan evlilik yaşanan bu son gelişmelerin ardından tamamen bitmiş, ikilinin boşanma için hukuki hazırlıklara başladığı belirtilmişti. Magazin dünyasındaki son iddia ise Kenan Doğulu’nun eşi Beren Saat’i son olarak oyuncu Aslı İşler ile aldattığı yönündeydi. Yaşanan bu sarsıcı gelişmelerin ardından psikolojisi tamamen bozulan Beren Saat’in AİDS tedavisinin yanı sıra psikolojik tedavi de gördüğü belirtiliyor. Beren’in açacağı boşanma davasında Kenan’dan tarihi bir tazminat talep edeceği de konuşulanlar arasında.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.