adplus-dvertising

Beren Saat Kenan Doğulu’yla olan pozunu sildi, kayınvalidesine kalp gönderdi!

Oyuncu Beren Saat evliliğinin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtarak Kenan Doğulu ile barışmıştı. Mutlulukları her hallerinden belli olan çift sosyal medya hesaplarından beraber fotoğraf koymuştu. Beren Saat’ın bu fotoğrafı silmesi boşanma haberlerini yeniden gündeme taşıdı. Eşi Kenan Doğulu’yla olan fotoğrafını silen Beren Saat’in kayınvalidesi Serpil Doğulu’nun fotoğrafına kalpli yorum yapması ise şaşırttı.
Takip et
Beren Saat Kenan Doğulu’yla olan pozunu sildi, kayınvalidesine kalp gönderdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Los Angeles kentinde gerçekleşen sade bir düğünle 2014 yılında dünya evine giren ünlü çift sık sık boşanma haberleriyle gündeme gelmeyi sürdürüyor. Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanma haberleri hakkında açıklama yapmayı tercih etmezken ikilinin ayrı ayrı zaman geçirmesi iddiaları alevlendiriyor. Yaz başında katıldığı bir Youtube kanalında eşiyle aralarını düzelttiklerini belirten Beren Saat uzun zaman sonra ilk kez Kenan Doğulu ile bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncunun bu kareyi silmesi ise takipçilerini üzdü. Beren Saat’in bu hareketinden sonra ikilinin yeniden aralarının bozulduğu iddia edildi. Boşanma iddialarının gün yüzüne çıkmasıyla birlikte Beren Saat’in yeni hamlesi haberleri adeta ters köşeye yatırdı.

KAYINVALİDESİYLE ARASINDAN SU SIZMIYOR

Kenan ve Ozan Doğulu’nun kız kardeşleri Canan Doğulu ikinci kez anne oldu. Seyahat yasaklarının kalkmasından sonra eşi Emre Özdemir ve oğlu Can’la birlikte New York’a giden Canan Doğulu ikinci oğlunu kucağına aldı. New York’ta doğum yapan Canan Doğulu oğluna Aren ismini verdi. Kızına destek olmak için New York’a giden anne Serpil Doğulu 5. torunu Aren’le çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Serpil Doğulu’nun torunuyla olan pozuna Beren Saat’ten ilk tebrik geldi.

Beren Saat Kenan Doğulu’yla olan pozunu sildi, kayınvalidesine kalp gönderdi!

Bir dönem Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu’nun aralarının gergin olduğu iddia edilmişti. Gelin ve kayınvalide arasındaki gerginlik iddialarına Beren Saat kalpli yorumuyla cevap vermeyi seçti.

ESKİ GELİNDEN DE TEBRİK GELDİ

Beren Saat Kenan Doğulu’yla olan pozunu sildi, kayınvalidesine kalp gönderdi!

Beren Saat’in ardından Serpil Doğulu’nun fotoğrafına Ozan Doğulu’nun eski eşi ve kızlarının annesi Ece Yosmaoğlu da yorum attı. Ece Yosmaoğlu eski görümcesini de tebrik etmeyi ihmal etmedi. Yosmaoğlu fotoğrafa, “Bir ömür sağlıkla, mutlulukla… Adı gibi büyüsün” yorumunu yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.