Beren Saat, Kenan Doğulu’nun Kendisini Aldattığını Hayranlarından Öğrendi

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun kendisini Aslı İşler'le aldattığı yönündeki iddiaları hayranlarının gönderdiği mesajlarla öğrendi.

Görkemli bir düğünle dünyaevine giren Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Ünlü şarkıcının eşi Beren Saat’i Aslı İşler’le aldattığı yönündeki iddiaların yankıları sürerken, süreçle ilgili detaylar da yavaş yavaş netleşmeye başladı.


BEREN, ALDATILDIĞINI MESAJLARLA ÖĞRENDİ

Bir süredir aralarında sorun olduğu yönünde haberler çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun arasına oyuncu Aslı İşler’in girdiği öne sürüldü. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddianın yankıları sürerken olayla ilgili yeni bir detay daha ortaya çıktı. Haberlere konu olmadan önce olayın sosyal medyada cereyan ettiği ve Beren Saat’in hayranlarının güzel oyuncuya “Kenan seni Aslı İşler’le aldatıyor” şeklinde mesajlar attığı öğrenildi.

ASLI İŞLER SUSKUNLUĞUNU BOZDU

İddialar ile ilgili Beren Saat ve Kenan Doğulu cephesi sessizliğini korurken Aslı İşler’den sürpriz bir açıklama geldi. İddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten İşler, “Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik payı olmayan, ‘iddia edildi’ denilerek çıkan haberler asılsızdır” şeklinde bir paylaşım yaptı.

ASLI İŞLER KİMDİR?

16 Ağustos 1993 İstanbul doğumlu olan Aslı İşler oyuncudur. Çok sayıda tiyatro oyununda rol alan genç oyuncu, ortaokuldan itibaren tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Aslı İşler’in asıl tanındığı iş Beren Saat’le birlikte rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi olmuştur.

Şimdilerde Kenan Doğulu Beren Saat evliliğinin bitiş nedeni olarak gösterilen Aslı İşler’in bir süre önce Murat Boz’la da aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Aslı İşler’in rol aldığı diziler:


Bir İstanbul Masalı

Kampüsistan

Acemi Cadı

Muhteşem Yüzyıl Kösem

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı