Beren Saat Kenan Doğulu Çiftinin Arasını Açan Aslı İşler’den Dikkat Çeken Hamle!

Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığı iddia edilen güzel Aslı İşler, sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımları sildi.

Beren Saat-Kenan Doğulu evliliğinde sular durulmuyor. Ayrılık iddialarıyla gündemden düşmeyen Doğulu çifti hakkında geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen iddialar ortaya atılmıştı. Beren Saat’in Kenan Doğulu’dan AİDS kaptığı iddiası durulmadan, bir magazin programında çiftin arasına oyuncu Aslı İşler’in girdiği öne sürülmüştü.

ASLI İŞLER KENAN’I SİLDİ!

Bir dönem Beren Saat’le aynı dizide rol alan Aslı İşler’in Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı magazin gündemini sarsınca gözler genç oyuncuya çevrildi. Aslı İşler sosyal medya hesabından aşk iddialarını yalanlasa da Kenan Doğulu’nun konserini en önden izlediği gönderileri kalp emojisiyle paylaşması aşk iddialarını güçlendirmişti.

Genç oyuncu, flaş bir hamleyle Kenan Doğulu’yu paylaştığı o gönderileri sosyal medya hesabından sildi.

Beren Saat Kenan Doğulu Çiftinin Arasını Açan Aslı İşler’den Dikkat Çeken Hamle!

AŞK TATİLİ İDDİASI

Öte yandan Altınoluk’ta konserde olan Kenan Doğulu’nun Aslı İşler’le birlikte aşk tatilinde olduğu da söylentiler arasında. İşler’in, Kenan Doğulu’nun Altınoluk’ta verdiği konsere katıldığı iddia edilirken, oyuncunun İnstagram hikayesinden attığı paylaşım da Altınoluk’ta olduğu iddialarını güçlendirdi!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı