Beren Saat, Göğüs Uçlarını Gösteren Kıyafetiyle Eleştirildi

Son dönemlerde eşinden boşanacağı dedikoduları ile magazin sayfalarına manşet olan Beren Saat, giydiği kıyafetle hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Bir döneme damga vuran Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı karakter ile zihinlere kazınan güzel oyuncu, sıkıntılı günler geçiriyor. Görkemli bir düğünle dünyaevine girdiği eşi Kenan Doğulu’dan boşanacağı dedikoduları ile gündemden düşmeyen Beren Saat, bu kez giydiği kıyafetle haber oldu.

Ünlü isimler, rol aldıkları projeler kadar günlük yaşamlarıyla da haberlere konu oluyor. Bunlardan biri de güzel oyuncu Beren Saat. Son zamanlarda aile yaşantısıyla gündeme gelen ve eşinden boşanacağı dedikoduları ortaya atılan güzel oyuncunun sokağa çıkmak için giydiği kıyafet, sosyal medyada hayranları tarafından eleştirildi. Takipçilerinin bir an evvel eski parlak günlerine dönmesini beklediği Beren Saat, bol paçalı ve göğüs uçlarını gösteren kıyafetiyle geçer not alamadı.

MODACILAR DA ŞAŞKIN

Takipçilerinin “Nerede Bihter, nerede Beren” şeklinde yorumlar yaptığı güzel oyuncu, modacıları da şaşırtıyor. Beren Saat’in bir an evvel hayatına çeki düzen vermesini gerektiğini belirten modacılar, ünlü oyuncunun bu şekilde kendisini salmasında özel hayatındaki çalkantılı sürecin etkili olduğunu savundu. Beren Saat’in hem hayranlarından hem de modacılardan gelen bu uyarıları dikkatte alıp almayacağı ise bilinmiyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı