Beren Saat, Eşi Kenan Doğulu’dan AIDS Kaptı!

Aralarında soğuk rüzgarlar esen ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu ile ilgili ortaya bomba bir iddia atıldı. Beyaz TV’de yayınlanan bir magazin programında Beren Saat’in Kenan Doğulu’dan HIV virüsü kaptığı öne sürüldü.

Boşanacakları iddiası ile magazin gündeminden düşmeyen Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Beyaz Magazin’ programının sunucularından Canan Danyıldız, canlı yayında ünlü çift hakkında çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Danyıldız’ın öne sürdüğü iddialara göre, Beren Saat Kenan Doğulu’dan HIV virüsü kaptı.


HASTANEYE KALDIRILDIKTAN SONRA ÖĞRENDİ

Danyıldız’ın iddialarına göre oyuncu Beren Saat geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Saat AIDS virüsü taşıyıcısı olduğunu öğrendikten sonra büyük bir şok yaşadı. Sunucu açıklamasında Beren Saat’in eskiye dönük taramalarında bu virüsü Doğulu’dan kaptığını söyledi.

DİZİ SETİNDEN PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Şimdilerde Netflix’te yayınlanacak olan Atiye dizisinin çekimleri için sette yoğun mesai harcayan Saat dizinin setinden sosyal medya hesabından eğlenceli bir paylaşımda bulundu. Saat, paylaşımında iş arkadaşları yüzüne bant yapıştırdığı fotoğrafını ‘work’ notu ile sevenleri ile paylaştı.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı