adplus-dvertising

Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali

Berdan Mardini iki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler'den aldatma nedeniyle boşanmıştı. Büyük ithamlarla karşı karşıya gelen Fatoş Yelliler sessiz kaldı bu dönemde. Bu kşam Şarkılar Bizi Söyler'in konuğu olan Berdan Mardini tekrar gündeme geldi. Peki Berdan Mardini, Fatoş Yelliler arasında neler oldu? Gökhan Göz ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Fatoş Yelliler eski, estetiksiz hali nasıldı?
Takip et
Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Berdan Mardini’nin eski eşi olduğu bilinen Fatoş Yelliler, aldatma iddialarını itiraf etmesinin ardından gündem haline geldi. Çocuklarının velayetini almak için mücadele vermekte olan ünlü şarkıcı Berdan Mardin, eski eşi Fatoş Yelliler ile ilgili yeni kamera görüntüleri ve yazışmaları yayınladı. Peki Berdan Mardini eski eşi Fatoş Yelliler kimdir? Fatoş Yelliler aslen nereli, kaç yaşında? İşte merak edilenler…

FATOŞ YELLİLER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

5 Kasım 1978 Diyarbakır’da dünyaya gelen Fatoş Yelliler 43 yaşında. Fatoş Yelliler, 7 kardeşin 6’cısıdır. Berdan Mardini ile Fatoş Yelliler, Fransa’daki bir düğünde tanışmış, 2010’da dünyaevine girmişti.

Berdan Mardini ile Fatoş Yelliler 2010’da dünyaevine girmişti. Mardini ile Yelliler, geçen mart ayında evliliklerini noktalama kararı aldı. Çift 11 yıllık evliliğini, 2021 yılında noktaladı. Mardini’nin avukatı, “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır” diye konuşmuştu. Çiftin ayrılığından kısa bir süre sonra Fatoş Yeliler, silahlı saldırıya uğramış, gözler, eski eşine çevrilmişti.

BERDAN MARDİNİ VE FATOŞ YELLİLER ARASINDAKİ SORUN NE?

Ünlü türkücü Berdan Mardini olaylı bir şekilde boşandığı 2 çocuğunun annesi Fatoş Yelliler hakkında olay açıklamalar yaptı. 2010 yılında Paris’te tanışan ve evlenen çift 2021 yılında aldatma nedeniyle boşandı. Fatoş Yelliler Gülşah Saraçoğlu’nun evlenme aşamasında olduğu

2010 yılında Paris’te tanıştığı ve nikah masasına oturduğu eşi Fatoş Yelliler ile geçen yaz olaylı bir şekilde boşanan 42 yaşındaki Berdan Mardini, biten evliliği hakkında konuştu. Anneleri çocuklarını görecek durumda değil, test sonuçlarını bekliyoruz diyen Berdan Mardini eski eşini kızdırdı. Fatoş Yelliler ise instagram hesabından, illegal işler yapıyorsun, sahipsiz bıraktığın çocukların var diyerek şok etti.

Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali

Fatoş Yelliler, ünlü şarkıcı Berdan Mardini ile boşanma aşamasındayken iş adamı Gökhan Göz ile yasak aşk yaşadığını itiraf etmiş ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz mart ayında iki çocuğunun annesinden boşanan Mardini, biten evliliği hakkında konuştu.

Berdan Mardini, biten evliliği için “İyi insanlar size güzel anılar bırakır, kötü insanlar da iyi tecrübeler bırakır. Ne olursa hiçbir anlatmayacağımı her şeyi apacık ortada olduğunu söyledik. Çocuklarım büyüyor biri 11 biri 8 yaşında. Onlar için çok konuşmak istemedim. Zaten yargı sürecindeki bir olay. Çirkin bir konuda tekrar ben de mi çirkinleşeyim. Kendi örf ve adetime göre davranmaya devam ediyorum. Eski Berdan’la şu anki Berdan aynı değil. Namussuzluğu çıplaklık olarak görürdük. Ama şimdi bana göre en büyük namussuzluk vicdansızlık” dedi.

Eski eş Fatoş Yelliler’den açıklama geldi: 12 yıl boyunca kocalık-babalık yapmış olsaydınız bu evlilik hala devam ediyor olacaktı. Çocukların annelerini görmemeleri o yaşta çocukları cezalandırmak demek.

Konuşursam hapsi boylarsın: Ben konuşmaya başlarsam önce devlete karşı yapılan illegal işlerinizden başlarım. Hepsini belgeli ispatlarım. O zaman hapsi boylarsınız. Ne itibarınız kalır ne de velayet. İlla çocuk bakmak istiyorsanız önce evlilik çerçevesinde gizli yaptığınız yasak aşktan olup masum, hiç görmeyip sahip çıkmadığınız çocuktan başlayın.

Benim çocukların hala kardeşleri olduğunu bilmiyorlar. Psikoloji bozulmasın, babalarını yanlış tanımasınlar diye büyüdüklerinde gereğince anlatılır dedim. Her şeyden önce kendi hırs, nefret, kin ve öfkenizden önce çocuklarınızı düşünseydiniz siz de TV’lerde annelerini kötülemeden önce sekiz yaşında bir kız çocuğuna senin annen o… diyecek kadar iyi babasınız doğru! Ayakta alkışlıyorum” dedi.

Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali

GÖKHAN GÖZ VE FATOŞ YELLİLER OLAYI NE?

Geçtiğimiz aylarda Türkücü Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler, Gökhan Göz ile aşk yaşadığı iddiasını doğruladı ve itirafıyla gündeme oturdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Fatoş Yelliler, “Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla, kendisi benim Türkiye’de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekte idi.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz gün ise magazin programı 2. Sayfa’ya konuk olan ünlü müzisyen Berdan Mardini ‘yasak aşk’ haberleriyle gündem olan eski eşi Fatoş Yelliler’in anneliğini eleştirip, “Çocuklarımın, annelerini görüp görmeyeceği beklenen testlere göre belirlenecek” deyince, eski eşi çileden çıktı.

Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali

BERDAN MARDİNİ VE FATOŞ YELLİLER NEDEN BOŞANDI

2010 yılında nikah masasına oturan ve iki çocukları olan Berdan Mardini ile Fatoş Karademir çifti geçtiğimiz mart ayında boşanmıştı. Mardini’nin avukatının yaptığı açıklamada “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, anlaşmalı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır” denilmişti.

NE OLMUŞTU?
Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Karademir, çocuklarını görmeye giderken aracıyla kırmızı ışıkta beklediği sırada silahlı saldırıya uğradı. Aracına defalarca kez ateş açılan Karademir, bacağından yaralandı. Polis ekipleri, motosikletli saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Ünlü türkücü Berdan Mardini’nin geçtiğimiz mart ayında boşandığı eşi Fatoş Karademir, Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi’nde çocuklarını görmeye giderken kırmızı ışıkta beklediği sırada otomobilinin içinde silahlı saldırıya uğradı. Motosikletle gelen 2 kişi araca defalarca ateş açtı.

Berdan Mardini ile evliyken Gökhan Göz’ün dövmesini yaptırmış olan Fatoş Yelliler, yeni görüntülerin yayınlanmasıyla beraber son olarak yeniden gündeme geldi. Berdan Mardini, eski eşi Fatoş Yelliler ile ilgili yeni ekran görünlülerini paylaştı ve sahte hesaplarla kendisini b

irçok kez aldattığını iddia etti.

Fatoş Yelliler, modacı Gülşah Saraçoğlu’nun evlenme aşamasında olduğu Gökhan Göz ile yasak aşk yaşamıştı.

FATOŞ YELLİLER ESTETİKSİZ HALİ VE MÜTHİŞ DEĞİŞİMİ

Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski haliBerdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski haliBerdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski haliBerdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski haliBerdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski haliBerdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler kaç yaşında, nereli? Fatoş Yelliler estetiksiz eski hali

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.