adplus-dvertising

Berdan Mardini’den Boşandığı Eşine Suçlama: Evliyken Başkasıyla Evlenmiş

Şarkıcı Berdan Mardini, boşandığı eşi Fatoş Yelliler'in kendisiyle evli olduğu dönemde sahte bir kimlikle başka biriyle evlendiğini söyledi
Takip et
Berdan Mardini’den Boşandığı Eşine Suçlama: Evliyken Başkasıyla Evlenmiş
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü türkücü Berdan Mardini, 2 çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile tek celsede boşandı. Ayrıldıktan sonra eşi tarafından aldatıldığını savunnan Mardini, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında eşi tarafından kandırıldığını anlattı.

“Peruk takarak, başka insanlarla buluşmuş”
Eşinin yıllarca kendisini aldattığını boşandıktan sonra öğrendiğini anlatan Mardini, “Ben işe gidince peruk takarak sahte isimle başka insanlarla buluşmuş” dedi.

Programın sunucularından Seren Serengil ise Fatoş Yelliler’in sahte bir kimlik ile Berdan Mardini ile evliyken başka bir adamla evlendiğini söyledi.

Berdan Mardini, Seren Serengil’in anlattıklarını doğrulayarak sözlerine şöyle devam etti: “Bunları anlatacak yüzüm olmadığı için söylemedim ama her şeyi belgesi var. Dava dosyası da gizli değil. Siz zaten bu dosyaya ulaşabiliyorsunuz. Ben bu kadar detay vermek istemiyorum. Ben kıro ve kültürüne bağlı biri olarak görünüyorum ama öyle değilim.

Fikirlerimiz ve namus anlayışımız değişebilir. Benim için bunları göze alan çocuğunu gözden çıkaran bir insan benim için bitmiştir. Bu işin içinde uyanıklık ve üçkağıtçılık var. Çocuklarım ve ailemle çok mutluyum. Ben hiçbir şeyi araştırmadım bu belgelerin hepsi Instagram üzerinden geldi.

“Çocukları otel odasında bırakıp, aşağıda eğleniyormuş”
Evlilik cüzdanını falan evde çalışan bir kadın buldu. Fatoş boşandıktan sonra evdeki yardımcıyı arayarak bu evlilik cüzdanının falan içinde olduğu poşeti imha etmesini söylemiş ama kadın da getirip bana verdi. İlaç kullanıp intihar etmeye çalışmış onun görüntüleri var. Çocukları iki otele bırakmış bunun da kamera kayıtları var.

Adli Tıp’ta kadının yasaklı madde kullandığının da ispatı var. Çocukları görüp göremeyeceğine mahkeme karar verecek. Çocukları otel odasına bırakıp aşağıda eğleniyormuş gecede yan odaya geçiyormuş. Ertesi gün başka otelde bırakıyor diğer gün komşuya bırakıp gidiyor. Bana da komşudan fotoğraf atıp sonra başka bir yere geçiyor.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.