Berdan Mardini, Yeni Klibinde Bıyık Takıp Mafya Babası Oldu

Sevilen türkücü Berdan Mardini, yaza damga vurması beklenen hareketli türküsünün klibinde ilginç bir tipleme ile hayranlarının karşısına çıktı.

Sesi ve yorumuyla önemli bir hayran kitlesine hitap eden Berdan Mardini, yaza damga vurması beklenen hareketli türküsü için kamera karşısına geçti. Bıyık takıp tipik bir mafya babasını canlandıran türkücünün hayranları, yakın zamanda yayınlanması beklenen klibi sabırsızlıkla bekliyor.

Sanatçı kimliği kadar yaşantısıyla da takdir toplayan Berdan Mardini, yepyeni bir kliple hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yaza damga vurması beklenen hareketli türküsü ‘Tribin Olurum’a klip çeken ünlü türkücü, ilginç bir tiplemeyle hayranlarının karşısına çıkacak. Bıyık takıp sert mizaçlı bir mafya babasını canlandıran Berdan Mardini’nin klibinden yayınlanan kısa bir kesit, hayranlarının heyecanlandırdı. Sosyal medyadan kısa bir kesit yayınlayan ünlü türkücünün paylaşımı, 290 bine yakın görüntüleme aldı. Resmi Youtube kanalında da yayınlanan 54 saniyelik video, 150 bine yakın kişi tarafından görüntülendi.

ÇOCUKLARINA DA YER VERDİ

Çocuklarına da klibinde yer veren Berdan Mardini, sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanıyor. 170 bine yakın takipçisi olan ünlü türkücü, hesabından ailesi ve konserleriyle ilgili paylaşımlar yapıyor. Paylaşımlarında samimi ve doğal olmaya özen gösteren Mardini, bu yönüyle de büyük beğeni topluyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı