adplus-dvertising

Berdan Mardini, aşk kriterlerini açıkladı!

Fatoş Yelliler tarafından aldatılan ve boşanarak yeni bir aşka yelken açan Berdan Mardini yeni aşkıyla alakalı konuştu. Berdan Mardini yüklerinden kurtulduğunu belirterek “Aşık olacağım insanın çok bakımlı olması gerekir” şeklinde konuştu.
Takip et
Berdan Mardini, aşk kriterlerini açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Berdan Mardini, Fatoş Yelliler’den olaylı biçimde boşandıktan sonra Morena Taraku ile sevgili olmuştu. Sırp sevgilisi Morena Taraku’nun pozları sosyal medyayı sallamıştı. Berdan Mardini boşanmadan sonra aşk yaşamıyla gündeme gelmiş ve mutlu olduğunu belirtmişti.

Berdan Mardini, aşk kriterlerini açıkladı!

Berdan Mardini, aşk kriterlerini açıkladı!

Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs Limak Otel’de sahne alan Berdan Mardini, seslendirdiği şarkılarla kendisini dinlemeye gelenlere müzik ziyafeti sundu.

Konser öncesi gazetecilerin sorularına yanıt veren 43 yaşındaki şarkıcı yeni ilişkisiyle alakalı de konuştu. “Hem ruhsal hem de bedensel olarak yüklerimden kurtuldum” diyen Mardini, “Yaşamıma dair ciddi kararlar aldım. Artık eski Berdan yok” şeklinde konuştu.

“İLK OLARAK GÖZLERİNE BAKARIM”

Yeni bir aşka yelken açtığı konuşulan Berdan Mardini, “Son sevgililerinizin yabancı olması bir tesadüf mü?” sorusuna, “Evet şu an yaşamımda birisi var ama yabancı olması tamamen tesadüf. Ben ilişkisini ortada yaşayan bir insan değilim. Aşık olacağım insanın çok bakımlı olması gerekir ve ilk olarak gözlerine bakarım. Gözleri kalbinin güzelliğini belli eder” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.