adplus-dvertising

Berdan Mardini: 10 yıl evli kaldım, 9 yılı aldatılmışım

Berdan Mardini, geçen sene boşandığı eşi Fatoş Yelliler hakkında şoke eden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mardini evliliğiyle alakalı “10 sene evli kaldım, 9 senesi aldatılmışım” ifadelerini kullandı.
Takip et
Berdan Mardini: 10 yıl evli kaldım, 9 yılı aldatılmışım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçen sene boşanma sürecinde yaşadıklarıyla uzun zaman konuşulan Berdan Mardini, Günaydın”a çok mühim açıklamalar yaptı. Eski eşi Fatoş Yelliler ile alakalı dikkat çekici iddialarda bulunan Mardini, bu konu hakkında son defa konuştuğunu belirtti.

“10 SENELIK EVLİLİĞİMİN 9 SENESI ALDATILMIŞIM”

Mardini evliliği hakkında şunları belirtti:

Hangi erkeğin aklına karısının aldattığı gelir ki? Hele anne olan bir kadının… Kafasına peruklar takıp, gece kulüplerinde gezeceğini hiç düşünmezdim. İş için Bodrum’a gitmiştim, döndüğümde evde yoktu. Çocuklar da ağlamaya başladı. Telefonla arıyorum eve gel diyerek. Gelmedi, telefonu da kapattı. Meğer gece kulübünde eğleniyormuş. Sabaha kadar açmadı telefonunu. O gün şüphelendim. Ertesi gün boşanma davası açtım. Beni sırtımdan bıçakladı desem yeridir.

Beni defalarca aldattığını evlatlarım da biliyor. 10 sene evli kaldım, meğer 9 senesi aldatılmışım. Boşandıktan sonra evde eşyalarının arasından neler neler çıktı. Mektuplar, parfümlü tişörtler buldum. Sevgililik cüzdanı bile yapmış adamlarla. Evde dolmalar, börekler yapıp sevgililerine götürmüş. Bu Şekilde bir kadına çocuklarımı nasıl göstereyim? Zaten anneyi her gördüklerinde travma yaşıyor evlatlarım.

“ESKİ EŞİME HİÇ ŞİDDET UYGULAMADIM”

Yelliler’in boşandıktan sonra otomobili kurşunlanmıştı. Bu olayla alakalı Mardini “Olayın benimle hiçbir alakasının olmadığını daha önce de söylemiştim. O kadar çok çarpık ilişki yaşıyor ki… Allah bilir kimin canını yaktı da bu şekilde bir olay yaşadı. Evliliğimiz boyunca en ufak şiddet bile uygulamadım kendisine. Şuanda de ben o kadını yok sayıyorum. Benim için hiç değeri olmayan biri” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.