Berberler zam yaptı mı, Kuaför ücretleri ne oldu?

Berber fiyatları ne oldu, saç sakal kaç para? koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan kuaför ve berberler bugün açıldı. Uzun süre sonra açılan kuaför ve berber fiyatlarına zam gelip gelmediği en çok merak edilen konular arasında.

Berber ve kuaför ücretlerine zam mı yapıldı 2020? Koronavirüs salgınının bütün dünyayı etkisi altına alması ile birlikte birçok kişi yaşamını yitirdi. Salgının Türkiye’de de görülmesinin sonrasında 3.786 kişi yaşamını yitirdi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 Mart’ta kapatılan berber ve kuaförler bugün itibarıyla tekrardan hizmet vermeye başladı. Kuaför ve berberlerin açılması ile birçok kişi zam yapılıp yapılmadığını merakla arama motorlarından incelemeye devam ediyor. Peki, Kuaför ve berberlerde zam var mı? Berber ve kuaför ücretlerine zam mı yapıldı 2020? Ayrıntılar haberimizde…


KUAFÖR VE BERBER ÜCRETLERİNE ZAM MI YAPILDI?

CNN TÜRK kanalında yayınlanan programda Türkiye Berberler Kuaförler ve Güzellik Uzmanları (TBKGU) Federasyonu genel başkanı Bayram Karakaş kuaför, berber ve güzellik salonlarının 11 mayıs 2020 pazartesi açılmaları itibarıyla yüzde 40 zam olacağını belirtti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı