Berberde Tıraş Olan Üvey Kardeşini Pompalı Tüfekle Vurdu

İzmir'in Karabağlar ilçesinde Yüksel Kerim Sargın, kavgalı olduğu üvey kardeşi Ali Ekber Aslan'ı berberde tıraş olurken pompalı tüfekle vurdu.
Takip et
Berberde Tıraş Olan Üvey Kardeşini Pompalı Tüfekle Vurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İzmir’in Karabağlar ilçesinde olan olayda Ali Ekber Aslan (40), tıraş olduğu esnada elinde pompalı tüfekle berber dükkanına dalan üvey kardeşi Yüksel Kerim Sargın tarafından vuruldu. Saldırı neticesinde ağır yaralanan Aslan hastaneye sevk edildi. Aslan’ın sağlık durumu ciddi.

BERBERE GİDİP KARDEŞİNİ VURDU

Olay, saat 12.30 sularında Karabağlar Eskiizmir Caddesi’nde yer alan bir berber dükkanında oldu. Üvey kardeş oldukları bildirilen Yüksel Kerim Sargın ve Ali Ekber Aslan, söylentiye göre dün tartışma yaşayıp, ayrıldı. Sargın, bugün elinde pompalı tüfekle üvey kardeşi Aslan’ın tıraş olduğu berber dükkanına gidip, iki el ateş açtı. Saçmaların vücuduna ve bacağına geldiği Aslan, kanlar içerisinde yere düştü.

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık personeli gönderildi. Sağlık birimlerinin olay yerinde gerçekleştirdiği ilk müdahalede Aslan’ın durumunun ağır olduğu tespit edildi. Müdahalenin sonrasında Ali Ekber Aslan, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Üvey kardeşini pompalı tüfekle vuran ve olayın sonrasında araca binerek kaçan Yüksel Kerim Sargın’ı yakalamak için polisler geniş çaplı soruşturma açtı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.