Benzin İstasyonunda Gece Yarısı Dehşeti!

Petrol işletmesine gelen silahlı gaspçılar korku dolu anlar yaşattı. Para ile raftaki sigaraları alan hırsızlar kayıplara karıştı.

Pendik’te bulunan petrol istasyonuna gelen gaspçılar görevlilere kabusu yaşattı. Gece saatlerinde E-5 üzerindeki bir işletmeye gelen 3 kişi para ve reyondaki sigaraları gasbederek kayıplara karıştı. Çalışanların polise verdiği ifadeye göre gaspçılar kar maskesi takıyordu ve bir tanesinde silah vardı.


Silah zoruyla kasiyeri etkisiz hale getiren gaspçılar önce kasadaki parayı aldı. Dükkandan çıkmak yerine raftaki sigaralara yönelen bir soyguncu ise 4 paket sigara alarak cebine attı. Hırsızların kasadan aldıkları paranın ise 4 bin lira civarında olduğu öğrenildi. Yapılan ihbar üzerine hemen olay yerine giden polis ekiplerinin ilk işi güvenlik kameralarını incelemek oldu. Yapılan incelemede hırsızların istasyona beyaz renkli sedan bir otomobil ile geldikleri belirlendi.

GENİŞ ÇAPLI SORUŞTURMA BAŞLADI

Yapılan kısa bir çalışmanın ardından bu aracın da çalıntı olduğu tespit edildi. Yüzleri kapalı olduğu için kimlikleri tespit edilemeyen gaspçıların yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Çevredeki mobese kameralarının kayıtları da inceleme altına alındı. Çalışanlar ise isyan etti. Can güvenliklerinin olmadığını ve özellikle gece saatlerinde zor anlar yaşadıklarını dile getiren istasyon çalışanları emniyet güçlerinin güvenlik tedbirlerini artırmasını istedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı