Benzin İstasyonu Çalışanının, Saldırgana Verdiği Tepki Kameralara Yansıdı

Brezilya’da bir benzin istasyonuna sevgilisi ile gelen motosikletli genç pompacıya bıçak çekerek motosikletine benzin istedi. Saldırganın bu hareketi üzerine görevli pompacı benzin pompasını alarak adama püskürttü. Olay anı kameralar tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

Brezilya’da meydana gelen olayda pompacı ile bıçaklı saldırgan arasında ilginç bir olay yaşandı. Bir adam kız arkadaşının da üzerinde bulunduğu motosikleti ile benzin istasyonuna yanaştı. Motosikletliye benzin alınan yerde duran motosikletli kendisi ile ilgilenmek isteyen adama bıçaklı saldırıda bulundu.


POMPACININ VERDİĞİ TEPKİ İLE KAÇTI

Bıçağını çıkartan adam pompacının motosikletine benzin doldurması talimatını verdi. Bunun üzerine benzinlikte görevli olan pompacı beklenmedik bir hakaretle motosikletli adamı korkuttu.

Pompayı alarak çalıştıran görevli adam, benzini saldırgana püskürttü. Pompacının yaptığı bu hareket karşısında ne yağacağını bilemeyen saldırgan benzine bulandıktan sonra olay yerinden kaçtı.  Olay anı benzin istasyonunda bulunan güvenlik kameraları tarafından kayıt altına alındı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı