adplus-dvertising

Benzerine filmlerde bile rastlanmayacak kaza

Gaziantep’te, şoförünün içerisinde uyuyakaldığı park halindeki araç, geri manevra ile bir kreşin bahçesine daldı. Güvenlik kamerasına an be an yansıyan kaza esnasında sürücüyü ne kaza ne de çevredeki vatandaşlar uyandırabildi. Polisin uyandırabildiği şoförün ilk işi ise çevresine bakınarak olan biteni anlamaya çalışmak oldu.
Takip et
Benzerine filmlerde bile rastlanmayacak kaza
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kaza, öğle saatlerinde Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yaşandı. İddiaya göre, Celal G. adlı şoför, 27 AHP 069 plakalı Audi marka arabasının içerisinde uyuyakaldı. Şoförün içerisinde uyuyakaldığı boş vitesteki araç, bir anda geri geri hareket etmeye başladı.

Benzerine filmlerde bile rastlanmayacak kaza

Araç kreşin bahçesine daldı, kaza an be an kaydedildi

Yokuş aşağı geri geri seyir eden ve hızlanan kayan araç, büyük bir gürültüyle bir kreşin bahçesine daldı. Beton bahçe duvarına çarpması neticesi durabilen aracın kaza anları ise çevredeki güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Görüntülerde, şoförünün uyuyakaldığı park halindeki aracın geri manevra ile kreş bahçesine dalma anları yer aldı. Görüntülerin devamında kreş çalışanlarının panik halinde dışarı kaçmaları dikkat çekerken, kaza anlarında kreş bahçesinde çocukların bulunmaması ise faciayı engelledi.

Benzerine filmlerde bile rastlanmayacak kaza

Ne kaza ne de çevre sakinleri uyandırabildi

Kaza esnasında aracının içerisinde uyuya kalan şoför Celal G., kaza ardından da uykusundan bir türlü uyanamadı. Kazada meydana gelen gürültüye ve aracın etrafına toplanan insanların sesine karşın uyanmayan şoförün o halleri ise görenleri hem güldürdü hem de korkuttu.

Polis güçlükle uyandırdı

Olay yerine vatandaşların kaza ihbarı üstüne gelen polis, araç içerisindeki şoförün önce yaralandığını düşündü. Kısa sürede şoförün yaralı olmadığını anlayan polis memuru, bu defa ise şoförün kalp krizi geçirmiş olabileceği düşündü. Hareket eden şoförün uyuduğunu anlayan polis memuru kısa zamanlı şaşkınlığın sonrasında sürücüyü uyandırmaya çalıştı. Şoför, polis memurlarının dakikalarca süren uğraşı neticesi güçlükle uyandırılabildi.

Olan biteni anlamaya çalıştı

Uyanır uyanmaz polis memurunu karşısında gören şoför, şaşkın bir halde çevresine bakınarak olan biteni anlamaya çalıştı. Polis tarafından kaza yaptığı belirtilen ve uyurken yaşanan kazayı anlamakta zorlanan şoför, kazayı anladıktan sonra ise yakınlarını telefonla arayarak yardım istedi.
Kısa bir şaşkınlığının sonrasında şoför Celal G., ekipler tarafından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Öte yandan kazanın ise aracın el frenin çekilmemiş olması ve vitesin boşta bulunması sebebiyle hareket ettiği söylendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.