Bensu Soral’ın Hamile Kalması Yasak

Geçtiğimiz yıl Hakan Baş ile evlenen Bensu Soral gazetecilerin, ”Bebek var mı?” sorusuna iş anlaşması sebebiyle şu an hamile kalmasının söz konusu olmadığını söyleyerek cevap verdi.

Geçtiğimiz yıl görkemli bir düğünle evlenen ve sosyal medyada yılın düğünleri arasında gösterilen görkemli evlilik, tüm popülaritesiyle takip edilmeye devam ediyor. Eşi Hakan Baş ile görüntülenen Bensu Soral, gazetecilerin sorularını cevapladı.

Kendisine yöneltilen ”Bebek istiyor musunuz?” sorusuna, ”Şu an için böyle bir düşüncemiz yok. Bir markanın yüzüyüm ve kendime dikkat etmem gerekiyor. Kilo alırsam fiziğim bozulabilir. Bu durum da marka anlaşmama zarar verir.” diyerek şu an için çocuk sahibi olmalarının mümkün olmadığını söyledi.

Bensu Soral bir başka soruda ise, eşi Hakan Baş’ın, kendisinin oyunculuk yapmasıyla ilgili bir probleminin olmadığını ve kendisinin en büyük destekçisinin eşi olduğunu söyledi.

EVLİLİKLERİNDE KRİZ OLDUĞU SÖYLENTİSİ DOLAŞIYORDU

Bensu Soral, Hakan Baş çiftinin bir süre önce evliliklerinde kriz olduğu ve aralarının bozuk olduğu iddia edilmişti. Konuyla alakalı somut bir şeyin olmaması bu söylentilerin dedikodu olduğu gerçeğinden öteye geçememişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı