Bensu Soral İle Hakan Baş Birinci Yıllarını Kutladı

Geçtiğimiz yıl 29 Eylül'de dünya evine giren Bensu Soral - Hakan Baş çifti, birinci yıllarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla kutladı.

Geçtiğimiz yıl 29 Eylül’de dünya evine giren oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, evliliklerinin birinci yılını kutladı. Sosyal medya hesaplarından evliliklerinin birinci yılını yaptıkları paylaşımlarla kutlayan çift, aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. Instgram’da yaptıkları romantik paylaşımlarla kısa sürede binlerce beğeni alan çift, bebek istediklerini de ifade etti.


BENSU SORAL HAKAN BAŞ İLE ÇOK MUTLU

Geçtiğimiz yıl 29 Eylül’de hayatını Hakan Baş ile birleştiren Bensu Soral, mutlu evliliğini sürdürmeye devam ediyor. Çift, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda birbirlerine olan aşklarını yinelediler. Kısa sürede çok fazla beğeni alan paylaşımlar, mutlu çiftin mutluluğunu katladı.

Geçtiğimiz günlerde, “Bebek istiyor musunuz?” sorusuna “Evet fakat zamanı var. Şu an bir markanın yüzüyüm ve fiziğime dikkat etmem gerekiyor. İleride doğru zamanda çocuk sahibi olmak istiyoruz.” dedi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı