Benim Tuhaf Ailem dizisinde kahkaha tufanı var!

Sıra dışı bir komedi olan Benim Tuhaf Ailem, Gain izleyicilerini kahkaha tufanına davet ediyor. Dizi, başrolü üstlenen Martin Matte’nin, kendi yaşamından esinlendiği bir hikâyeyi anlatıyor.
Takip et
Benim Tuhaf Ailem dizisinde kahkaha tufanı var!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur bir komedyenle karısının çift terapisine gitmesiyle başlarına gelen olayları konu alan Benim Tuhaf Ailem dizisi, sıra dışı komedi arayanların imdadına yetişiyor.

Birçok dizinin girmeye çekineceği konulara değiniyor. Bazı izleyiciler için ofansif olarak algılanacak diyalogların geçmesi rahatsız etmekten öte karakterleri analiz etmemize yardımcı oluyor.

Benim Tuhaf Ailem dizisinde kahkaha tufanı var!

Martin dizinin ana odağı olsa da, karısı Julie oyunculuğu ve olaylara pozitif yaklaşımı ile en çok akıllarda kalan karakterlerden biri oluyor. Martin ve Julie’nin arasındaki kimya, dizinin mizahını yükselten bir unsur olarak göze çarpıyor. Özellikle Julie’yi oynayan aktris Julie LeBreton, karaktere mühim bir neşe ve enerji getiriyor.

Benim Tuhaf Ailem dizisinde kahkaha tufanı var!

İzleyiciden olumlu bir reaksiyon alan dizinin bu denli sevilmesinin en mühim nedenlerinden biri ise “farklı” olması. Karakterler onlardan beklediğiniz şeyleri yapmıyor, söylemiyor ancak karakterler kişiliklerine uygun davranıyor.

Gain’de 13 bölümü bulunan 20-25 dakika arası bölümlerden oluşan bu dizi, kışkırtıcı ve merak uyandırıcı ögeleri ile izleyiciyi tam manasıyla içine çekiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.