Benim Tatlı Yalanım’da Set Aşkı Gerçek Oldu

Star TV’nin kısa sürede büyük yankı uyandıran dizisi Benim Tatlı Yalanım’ın Suna ve Nejat’ının set aşkı gerçek oldu.

Star TV’nin başarılı dizisi Benim Tatlı Yalanım dizisinin setinde dedikodu kazanları kaynamaya başladı. Dizinin başrol oyuncuları Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’nın adı aşk dedikodularına karıştı.

Sosyal medyada çektiği komik videolar ile şimdiki ününü kazanan Aslı Bekiroğlu, 4 seneye yakın süredir aşk yaşadığı sevgilisi Bartu Ürkmez’den ayrıldı. Ailelerini tanıştırıp evlilik hazırlıkları yaptıkları konuşulan hatta çocuklarının isimlerini bile hazırladıkları iddia edilen çiftin arası, Bekiroğlu’nun Benim Tatlı Yalanım dizisine başlamasıyla açıldı. Kişisel sosyal medya hesaplarından paylaştıkları  birlikte çekilmiş aşk fotoğraflarını da silen ikili, birbirlerini takip etmeyi de bıraktı.

YENİ AŞKA TAKİPÇİLERDEN TAM NOT

Dizinin başlamasıyla 4 yıllık ilişkinin son bulmasının üzerine, Bekiroğlu ve Palalı arasında aşk başladığına dair dedikodular ortaya atıldı. Dizi’nin Suna’sı ve Nejat’ının sosyal medya hesaplarından birlikte çekilmiş fotoğraflarını sık sık kalp emojisiyle paylaşmaları da dizi aşkının gerçek olduğu iddialarını güçlendirdi. Başarılı oyuncuların takipçileri ise fotoğrafların altına ikiliyi birbirlerine çok yakıştırdıklarını yazdılar.İkiliden aşk iddialarıyla ilgisi ise henüz bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı