Benim Konuşan Tom’um mobil oyunu!

Benim Konuşan Tom'um Android ve İOS versiyonu! Evcil hayvan beslemek isteyip ancak buna imkanı olmayanlar için harika bir mobil oyun müjdemiz var. Benim Konuşan Tom'um oyunu sizlere telefonunuzda besleyip bakabileceğiniz akılı, sevimli ve zeki bir kedi karakteri sunuyor.
Takip et
Benim Konuşan Tom’um mobil oyunu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uygulama Android ve İOS marketlerden indirilebilir durumda. Oyun özellikle evcil hayvan sevenler tarafından son derece tercih edilen bir uygulama durumunda. Google Play markete girdiğinizde uygulamayı en çok indirilenler bölümünden yada “Benim Konuşan Tom’um” olarak aratarak bulabilirsiniz.

Oyun içerisinde Tom isimli kediyi sahiplenip onu besleyebilir, uyutabilir, tuvalete götürebilir ve daha bir çok aktivite yapmasını sağlayarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Benim Konuşan Tom’um, tüm aile bireylerinin oynayabileceği türden bir oyundur.

Benim Konuşan Tom’um mobil oyunu!

Tom’a ne kadar iyi bakarsanız o da o kadar iyi büyüyecek ve mutlu olacaktır. Oyun yapımcıları karakteri oluştururken gerçek bir kedinin davranışlarından esinlenmiştir. Özellikle çocuklar tarafından son derece yoğun ilgi gören bu oyun aynı zamanda çocukların hayvanlarla ilgili bakış açısı yönünden de oldukça önemlidir.

Evcil bir hayvan edinmeden önce çocuğunuzun Benim Konuşan Tom’um uygulaması ile pratik yapması hem çocuğunuz açısından hem de ileride sahipleneceğiniz evcil hayvanınız açısından son derece yararlıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.