Benim Hayatım bu akşam yok mu, final mi yaptı? Benim Hayatım yeni bölüm ne zaman?

Başrollerinde Savaş Özdemir, Genco Özak ve Nilsu Berfin Aktaş'ın yer aldığı Star TV'nin yeni dizisi Benim Hayatım yayın günü değişti. Peki Benim Hayatım hangi gün yayınlanacak? İşte yeni yayın günü ve yeni bölüm fragmanı.
Takip et
Benim Hayatım bu akşam yok mu, final mi yaptı? Benim Hayatım yeni bölüm ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Genel yönetmenliğini Onur Tan’ın, yönetmenliğini ise Orkun Çatak’ın üstlendiği, senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete’nin kaleme aldığı Star TV’nin yeni dizisi Benim Hayatım, istediği başlangıcı yapamayan dizilerden…

Savaş Özdemir, Genco Özak ve Nilsu Berfin Aktaş’ı buluşturan BVB Yapım imzalı Benim Hayatım dizisi, pazar günkü reyting savaşından başarılı çıkamadı.

BENİM HAYATIMIN NEDEN GÜNÜ DEĞİŞTİ?

Pazar günü Teşkilat ve Yargı gibi konusu ve oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken dizilere kafa tutamayan dizinin yayın günü konusunda değişikliğe gitme kararı alındı.

BENİM HAYATIM PERŞEMBE GÜNLERİ EKRANLARA GELECEK

Yapımcılığını Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın senaristi Bahadır Özdener’in üstlendiği Benim Hayatım dizisi, 25 Kasım Perşembe tarihinden itibaren her perşembe izleyicisiyle buluşacak.

Bir baba kızın dramı ile büyük ve güçlü bir ailenin içinde dönen fırtına ve entrikaları etkileyici bir dille ekrana taşıyan dizi için alınan gün değişikliği kararı, dizinin sevenlerini endişelendirdi.

Benim Hayatım bu akşam yok mu, final mi yaptı? Benim Hayatım yeni bölüm ne zaman?

Çünkü gün değişikliği kararının reytingler üzerindeki etkisi çok önemli. Genelde gün değişikliğinden sonra reytingler istenen seviyeye gelmezse dizilerin final yaptığı biliniyor.

Bu nedenle Benim Hayatım’ın perşembe günleri ekranlara gelen Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova ve Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı gibi ciddi rakipleri karşısında nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden merak konusu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.