Benim Adım Melek 53. Bölüm İzle

17 Şubat 2021, 22:41 tarihinde eklendi
Benim Adım Melek dizisinin 53. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 17 Şubat 2021 Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Benim Adım Melek dizisinin 53. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.
Takip et
Benim Adım Melek 53. Bölüm İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Benim Adım Melek dizisinin 53. bölümü, 17 Şubat 2021 Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

BENİM ADIM MELEK 52. BÖLÜMDE NE OLDU?

Karadağlar konağında Melek, oğlu Seyitali’nin doğum günü için herkesi davet eder. Tüm aile toplanır. Seyitali’nin doğum günü organizasyonu Halil ve Alpay arasındaki gerilimi gittikçe tırmandırır. Bu gerginlik Kerem’e de sıçrar. Kenan, Alpay’ın çevirdiği dolapları anlamaya başlar. Alpay’a engel olmaya çalışacaktır. Kendince çözüm yolları arar.

Zümrüt konakta Ömer ve Defne’ye rahat vermez. Ama Vildan artık Zümrüt’e dişini göstermeye başlar. Zümrüt bu durumdan rahatsızdır. Kayınvalideler karşı karşıya gelir. Defne artık taraf seçmek zorundadır. Melek de artık Halil’in ondan bir şeyler gizlediğini sezer. Cumali oğlunu kara kara düşündüren ve onu evlenmekten alıkoyan sebebin peşini bırakmaz. Cumali, oğlunun ve kendisinin başındaki derdi öğrenebilecek mi? Konak ve han Alpay’ın mı olacak?

BENİM ADIM MELEK DİZİSİNİN KONUSU

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.