“Beni Desteklemediniz” Diye İsyan Eden Aleyna Tilki, Kendisini ‘Mega İnsan’ İlan Etti

Son dönemde yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, önceki akşam set çıkışı görüntülendi. İngilizce şarkısı 'Retrograde'in heyecanını yaşayan popçu Aleyna Tilki medyaya kendisine yeterince destek vermediği iddiasıyla sitem etti. 20 yaşındaki popçu, Instagram hesabından paylaştığı mesajla tepkisini dile getirdi.
Takip et
“Beni Desteklemediniz” Diye İsyan Eden Aleyna Tilki, Kendisini ‘Mega İnsan’ İlan Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aleyna Tilki 2016’da henüz 16 yaşındayken ‘Cevapsız Çınlama’ ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başlamıştı. Her fırsatta dünya starı olacağını söyleyip iddialı konuşan genç popçu sonunda Warner Music Global etiketiyle İngilizce ‘Retrograde’ şarkısını tamamladı.

Parçanın söz ve müziğine İngiliz şarkıcı Dua Lipa ile Amerikalı Diplo imzalarını attı. Sarah Hudson, King Hery ve Luca Pretolosi’nin yanı sıra Türk müzisyenler de ekipte yer aldı.

Aleyna Tilki, 26 Şubat’ta tüm dünyada yayınlanacak olan İngilizce şarkısı ‘Retrograde’ ve rol aldığı dizi hakkında konuştu.

Flaşları görünce bir anda neye uğradığını şaşıran Aleyna Tilki, “Diziden direkt stüdyoya geldim. Sabahtan akşama kadar çalıştım” ifadelerini kullandı.

“Beni Desteklemediniz” Diye İsyan Eden Aleyna Tilki, Kendisini ‘Mega İnsan’ İlan Etti

‘Retrograde’ ile ilgili konuşan 20 yaşındaki popçu, şunları söyledi:

“Yeni şarkı çıkıyor. O kadar uykusuzum ki şu anda ne konuşacağımı bilmiyorum. Çok uykum var. Çok uzun süredir hazırlığındayız. Genel olarak albüm yaptığımız için çok uzun zamandır çalışıyoruz. Bu da ilk İngilizce şarkım. Zaten bahsettim; herkes biliyor şarkıyı.

Hatta Dua Lipa’nın yurt dışındaki fanları (hayran) bana bayağı mesajlar attı. Destek vereceklerini söylediler, çok tatlılar. Her şey yolunda gidiyor. Klibin genel yönetmenliğini ben yaptım, yönetmenliğini Emre Ünal yaptı.

Hem yabancı, hem Türk karma bir ekip oldu. Şarkıyı tamamen yabancılar yaptı, klibi ise Türkiye’de çektim bana şans ve uğur getirsin diye. Her şey şu anda yolunda.”

Muhabirlerin, “Klipte özellikle uğur getirmesi için kullandığınız bir şey var mıydı?” sorusuna Tilki, şu yanıtı verdi:

“Evet, var. Çok sürpriz bir şey. Zaten klip açılır açılmaz göreceksiniz. Söylemeyeceğim, sürprizi kaçmasın. Klipte pole dans var, başka dans kareografileri var… Bir tane de sürpriz var. Çok güzel bir klip oldu.

Benim çok içime sindi. İnşallah siz de beğenirsiniz. Bu arada çok güzel mesajlar alıyorum. Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum ve çoğu insanın bana olan güveni tam. Onlara da buradan çok teşekkür ediyorum.”

“Beni Desteklemediniz” Diye İsyan Eden Aleyna Tilki, Kendisini ‘Mega İnsan’ İlan Etti

“MEGA İNSAN OLDUM”

Tilki, “Dizi de çok iyi. Sadece çok yorucu, o kadar. Onun dışında 24 saat çalışıyorum. Sadece birkaç saat uyumaya vaktim oluyor. Bir de İngilizce şarkı ile dizi üst üste geldi. İkisini de hazırlamak zordu. Çünkü biraz Mega insan olmak durumunda kaldım. Şarkı yazıyorum, oyunculuk yapıyorum, dans ediyorum, aynı zamanda dünya kariyeri yapmaya çalışıyorum, yurt dışındaki iş ilişkilerimi bir arada tutmak istiyorum” dedi.

Genç popçu, “Aynı zamanda ekibimde beni üzen insanlar oldu. Onlara üzülüyorum. Beni çok sevindiren insanlar var, onlarla güzel planlar yapıyorum. Her şeyimle 24 saat çalışıyorum ama karşılığını alacağımı biliyorum” şeklinde konuştu.

Aleyna Tilki’den tepki: Beni desteklemediniz!

“Beni Desteklemediniz” Diye İsyan Eden Aleyna Tilki, Kendisini ‘Mega İnsan’ İlan Etti

“Karşınıza çok küçük yaşta çıktım. Ne kadar çalıştığımı aslında hepiniz biliyorsunuz. Bu sefer küçük yaşıma rağmen yapayalnız Amerika’da uzun zamanlar kalışıma, tüm çocukluğumu işime feda etmeme değdi…”

Artık 26 Şubat’ta ülkemi dünyada temsil etmek adına büyük bir adım atıyorum. Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı asla desteklemediniz…”

“Oysa ki ben size bazen küssem de sizi gerçekten sevdim ve soğuk havada da, zor zamanlarımda da elimden geldiğince her zaman size kalpten vakit ayırdım…”

“Her işi derin bir saygım olduğu gibi, size de çok saygı duydum. Sizin de beni ne kadar sevdiğinizi, bana ne kadar inandığınızı biliyorum…”
“Bırakın kalpleri kararmış o insanları dinlemeyi. Bugün beni desteklemek artık sadece kendi kalbinizle karar vereceğiniz bir şey olsun.”

Aleyna Tilki, sosyal medyadan yaptığı son paylaşıma, “İlk İngilizce şarkım ‘Retrograde’ 26 Şubat’ta tüm dünyada” notunu yazdı, takipçilerinden yaklaşık 100 bin beğeni aldı.

“Beni Desteklemediniz” Diye İsyan Eden Aleyna Tilki, Kendisini ‘Mega İnsan’ İlan Etti

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.