adplus-dvertising

Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?

ATV ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma'ya sonradan dahil olan ve performansıyla herkesi büyüleyen Yusuf karakterini canlandıran oyuncunun özel hayatı da merak konusu. Peki Beni Bırakma Yusuf kimdir, gerçek ,ismi ne? Beni Bırakma Yusuf rolündeki Gökberk Yıldırım'ın nereli olduğu, eğitimi, sosyal medya hesabı, daha önce oynadığı diziler haberimizde...
Takip et
Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum Tarihi: 20.12.1991

Doğum Yeri: Ankara

Boyu: 1.83 m

Kilosu: 77 kg

Burcu: Yay

Göz Rengi: Ela

ATV’nin günlük dizileri arasında yer alan Beni Bırakma dizisine Gökberk Yıldırım, Yusuf karakteri ile 4. sezonda dahil olmuştur. Dizide Eda Nur Gülbudak ile partner olacaklardır. Dizide ayrı olarak Emrah Akduman, Şebnem Gürsoy, Hazal Eylül Çelik, Esengül Aypek, Özlem Boyacı gibi daha pek çok ünlü isim yer almaktadır.

Beni Bırakma dizisinde Yusuf karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Gökberk Yıldırım’dır.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini de Ankara’da tamamlamıştır. Günümüzde halen yaşamını Ankara’da sürdürmektedir.

Oyuncu olma hayali lise yıllarında başlamıştır. Liseden sonra üniversite eğitimine oyunculuk hayalini gerçekleştirmek amacıyla devam etmemiştir.

Ekranlarda günlük rol aldığı dizilerle tanınmıştır. İlk olarak 2015 yılında Star TV de yayınlanan Beni Affet dizisi ile ekranlarda karşımıza çıkmıştır.

2009 yılında İnanç Yılan Bireysel Oyunculuk eğitimi almasının ardından 2011 yılında Deniz Gökçe Bireysel Oyunculuk eğitimi alarak kariyerini zenginleştirdi.

Gökberk Yıldırım Sosyal Medya Hesabı ve Takipçi Sayısı

Yakışıklı oyuncu beş yıldan uzun bir süredir Instagram hesabı kullanmaktadır. Oyuncunun  234 bin takipçisi bulunmaktadır.

SOsyal medya profilinde yazan ‘Bir düş, bin düşün… Bin düşün, bir düşmeden’ yazısıyla da dikkatleri çekmiştir.

Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?

Gökberk Yıldırım Çocukluk

Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?

Gökberk Yıldırım’ın Rol Aldığı Diziler

2020 Beni Bırakma (Yusuf)

2016 Aşk ve Günah(Berk)

2015 Deniz Yıldızı

2015-2019: Beni Affet Tv Dizisi- Murat Kozan

Gökberk Yıldırım’ın Sevgilisi

Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?

ATV’nin günlük dizisi ‘Beni Bırakma’nın başrolünde yer alan Gökberk Yıldırım’ın özel hayatı merak ediliyordu. Yakışıklı oyuncunun hayranıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı.

‘Beni Bırakma’ dizisinde Yusuf karakterini canlandıran Gökberk Yıldırım’ın Merve Ulutaş adında bir hayranıyla birlikte olduğu iddia edildi.

Snob Magazin’in haberine göre; İkilinin yakalanmamak adında sosyal medyadan birbirlerini takip etmediği öne sürüldü. Gökberk Yıldırım’ın özel hayatı hakkında yapacağı açıklama merak konusu oldu.

Gökberk Yıldırım Fotoğrafları

Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim? Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim? Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim? Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim? Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?Beni Bırakma Yusuf gerçek adı nedir? Gökberk Yıldırım kaç yaşında, sevgilisi kim?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.