Bengüzar Korel, Sandık Başına Makyajsız Gitti!

Bir dönem eşi Halit Ergenç'le Gezi eylemlerine verdiği destekle gündeme gelen Bergüzar Korel, İstanbul seçimleri için sandık başına makyaj yapmadan gitti.

Bengüzar Korel, Sandık Başına Makyajsız Gitti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son olarak dönem dizisi olan Vatanım Sensin’de rol alan Bergüzar Korel de vatandaşlık görevini yerine getirip sandık başına giden ünlü isimler arasında yer aldı. Gezi eylemlerinde kocası Halit Ergenç’le birlikte destek veren ünlülerin başında gelen Korel’in oy vermeye gelirken makyaj yapmaması dikkat çekti.

SANDIK BAŞINA MAKYAJSIZ GİTTİ

Türkiye, İstanbul seçimlerinden çıkacak sonucu merakla bekleniyor. Yıldırım ile İmamoğlu arasında geçmesi beklenen yarış için ünlü isimler de sandık başına gidiyor. Bu isimlerden biri de Bergüzar Korel oldu. Halit Ergenç’le evli olan ünlü oyuncunun sandık başına makyajsız gitmesi takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

İMAMOĞLU’NUN SLOGANIYLA PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu, paylaşımını İmamoğlu’nun seçim sloganıyla paylaştı. Korel’in paylaşımı kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Bazı takipçileri de Korel’in üzerindeki paltoya dikkat çekerek “Bu yaz günü palto mu giydin?” şeklinde yorumlar yaptı. Korel, yapılan yorumlara cevap vermedi. Korel, YSK’nın iptal kararını da sert sözlerle eleştirmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.