Bendeniz’den normalleşme isteyenlere sert mesaj!

Bendeniz, normalleşme isteyen meslektaşları için konuştu. Ünlü şarkıcı "Lan bu kadar mı aç kaldınız? Milyonlar cebinizde bu kadar kudurmak niye?" ifadelirini kullandı.

Kısa bir müddet önce açıklanan ‘normalleşme takvimi’nin sonrasında AVM’ler ve kuaförler hizmete girmiş, bunun hemen ardından bazı AVM’lerin önünde uzun kuyruklar oluşmuştu.

Normale dönmek ile alakalı bu kadar acele edilmesine sert tepki gösteren çok sayıda addan biri de şarkıcı Bendeniz oldu.

Şarkıcılar Cenk Eren, Demet Akalın ve Işın Karaca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileri sebebiyle hazırlanan ‘kademeli normalleşme’ planını dair açıklamalar yapmıştı. Eren ve Karaca artık sahne almaları gerektiğini söylemişti. Akalın, “Türkiye’nin en çok kazananlarının başında geliyorum ve ben idare edemiyorum” sözleriyle dikkat çekmişti.

Bendeniz’den normalleşme isteyenlere sert mesaj!

Katıldığı bir canlı yayında bir an önce gece yaşamının başlaması ve mekanların açılması gerektiğini belirten meslektaşlarına gönderme yapan Bendeniz şunları belirtmişti: Bazı densiz sanat camiasından arkadaşlara sesleniyorum. Terasa iki masa atayım da gelin. Lan bu kadar mı aç kaldınız? Milyonlar cebinizde bu kadar kudurmak niye?

CENK EREN BU SÖZLERE ÇOK KIZDI

Meslektaşının yaptığı bu açıklamaları son derece sert ve saygısız bulan şarkıcı Cenk Eren, sosyal medya hesabından konuyla alakalı bir açıklamada bulundu ve Bendeniz’e seslendi. Eren yapılan açıklamayla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

Yukarıda bu sözleri belirten sanatçı Bendeniz’e cevabım (Senin kadar güzel besteler yapan, sözler yazan birinin üslubu bu olmasaydı keşke) benim dönemim 90’ların çok özel şarkıcılarından olan sanatçı arkadaşımız yazmış yanıt vermeyecektim ama vicdansız deyince yanıt vermek istedim.

Bendeniz’den normalleşme isteyenlere sert mesaj!

Benimle olan kısmına yanıt vereyim restoranların açılması… Evet oralar açılsın ki bizim dışımızda oralardan ekmek yiyen benim ve senin gibi isim olmamış solist, müzisyen, garson komi arkadaşlar ekmeklerini kazansınlar biliyor musun ben ilk günden beri elimden geldiğince kendi orkestramla alakalı gerekenleri yapıyorum yapmalıyım da çünkü onlar benim yol arkadaşım, öte yandan insan olarak yalnızca orkestrama değil elimden geldiğince herkese yardım ederim bunu istemememe rağmen zaman zaman basına da yansımıştır.

Açıp okuyabilirsin beni en çok üzen zannediyorum röportajı okumadan beni vicdansız olmakla itham etmen oldu, bu yaraladı beni. Kalbinin bu kadar kötü olduğunu inan bilmiyordum ben müzisyenler için bunu istedim diyerek ben vicdansızsam sen müzisyenlerini yada senin orkestranda olmayan kıyıda köşede üç kuruş için sabaha kadar emek veren bu insanları sevmiyor musun bu insanlar için adım atılması seni neden rahatsız etti? (Kudurmak) kelimesini aynen iade ediyorum sana…”

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı