adplus-dvertising

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm tek parça

ATV’nin yeni dizisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam, 11 Ekim Salı akşamı 4. bölümüyle ekrana geldi. Ben Bu Cihana Sığmazam her hafta olduğu gibi bu haftada da #BBCS etiketiyle sosyal medya da en çok konuşulanlar arasında oldu. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm tek parça, Ben Bu Cihana Sığmazam youtube linki haberimizde.
Takip et
Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranlara hızlı bir giriş yapan ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’, dördüncü bölümüyle de nefesleri keserken reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde yer aldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 4. bölüm etiketi #BBCS bölüm başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine zirveden giriş yaptı!

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 4. BÖLÜM ÖZET

Leyla, iyiye doğru gitmeye başlayınca, güvenlik gerekçesiyle eve çıkartılır. Cezayir, Firuze’ye içini döker ve yaşadıklarını anlatır. Firuze de ona son derece anlayışlı davranır. Mezarlık baskınının failinin Ayıboğan Yakup olduğunu öğrenen Kurban Baba’nın oğulları ve Ömer Asaf, Yakup’un depolarından birini basarlar. Ancak Yakup’u bulamazlar. George Bagnall, Orhan’a ABD’nin Ortadoğu politikasını anlatır ve ona yeni bir görev verir. Cezayir, Leyla’yı görmek için eve gittiğinde hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Ömer Asaf, ablası Leyla’nın bu tavrını onaylamaz. Leyla, Gülendam’la da tartışır. Cezayir ve adamları, Yakup’un çiftliğini basarlar ancak Yakup yine ellerinden kaçmayı başarır. Cezayir, bir toplantı tertip ederek, İstanbul’un tüm yeraltı dünyasını bir araya getirir ve kendisine biat etmelerin ister. Aralarında Asım Kaptan’ın da olduğu çoğunluğun buna cevabı Cezayir’in ummadığı bir şekilde olur. Ayıboğan Yakup, Cezayir’in ayağına gider ve işbirliği yapmak istediğini söyler. Ancak başına geleceklerden habersizdir. Azamet ve Ömer Asaf, Atakan Başkan tarafından sorguya çekilirler. Firuze’nin annesi Elmas, Gülendam’ı ziyaret ederek, ona, ailede ortalığı karıştıracak küçük bir hediye bırakır. Cezayir, Suna’yla konuşmak istediğinde, kızı hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir tepki verir ve babasına silah çeker.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 4. BÖLÜM İZLE

11 Ekim Salı akşamı yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ben Bu Cihana Sığmazam 4. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.