adplus-dvertising

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm tek parça

ATV’nin yeni dizisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam, 4 Ekim Salı akşamı 3. bölümüyle ekrana geldi. Ben Bu Cihana Sığmazam her hafta olduğu gibi bu haftada da #BBCS etiketiyle sosyal medya da en çok konuşulanlar arasında oldu. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Ben Bu Cihana Sığmazam 3. bölüm tek parça, Ben Bu Cihana Sığmazam youtube linki haberimizde.
Takip et
Ben Bu Cihana Sığmazam 3. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 3. BÖLÜM ÖZET

Leyla vurulduktan sonra da umutsuzca son mermisine kadar çatışmaya devam eden Cezayir artık Leyla ile sonlarının geldiğini düşünmektedir. Suna annesinin başına gelen bu felaket için babasını suçlamaktadır. Bu arada Leyla derhal ameliyata alınır. Artık tüm aile endişeli bir şekilde ameliyatın en iyi şekilde sonuçlanmasını beklemektedir. Cezayir ise Leyla’yı vuranları bulup intikam almak için vakit kaybetmeden harekete geçmiştir bile. Kısa sürede Leyla’yı vuran tetikçiyi yakalamayı başarır ve onu konuşturarak arkasındaki kişinin Ayı Boğan Yakup olduğunu öğrenir. Şimdi sırada Yakup’u yakalamak vardır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 3. BÖLÜM İZLE

4 Ekim Salı akşamı yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam 3. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ben Bu Cihana Sığmazam 3. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.