adplus-dvertising

Ben Bu Cihana Sığmazam 2. Bölüm Fragmanı Yayında- Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm Tanıtımı

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil gibi isimleri bir araya getiren ATV'nin yeni dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam', bu akşam izleyiciyle buluştu! İlk bölümü ile ekrana gelen dizi, büyük heyecan yarattı. Birinci bölümün ardından yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam 2. bölüm fragmanı yayında..
Takip et
Ben Bu Cihana Sığmazam 2. Bölüm Fragmanı Yayında- Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm Tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

20 Eylül Salı günü ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrolünü Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil paylaşıyor. Oktay Kaynarca ile Pelin Akil, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ardından yeniden rol arkadaşı oluyor.

Dizinin ilk bölümü beğeni topladı ve 2. bölüm merak konusu oldu…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 1. BÖLÜM ÖZET

15 yıl önce öldü gösterilerek Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendine yeni bir yaşam kurmak zorunda kalan Cezayir Türk, kızının kaçırılması yüzünden İstanbul’a geri dönmek zorunda kalır. Elbette, herkes tarafından öldü bilinen bir adamın, 15 yıl sonra birdenbire ortaya çıkmasının sonuçları olacaktır. Cezayir’in kanlı canlı karşısında olduğunu gören ailesi de büyük bir şok geçirir. Yalnızca aile değil, 15 yıl önce İstanbul’u terk edip giden “Şehrin Sahibi”nin geri dönüşü, yeni sahipleri de rahatsız edecektir. Cezayir, şimdi hem bir yandan on beş yıllık yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, yeniden kabulünü sağlamak, hem gelişiyle rahatsızlık verdiği mafya gruplarıyla mücadele etmek, hem de CIA’in tuzaklarından kendisini ve ailesini korumak zorundadır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 2. BÖLÜM FRAGMANI

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM FRAGMANI YOTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.