adplus-dvertising

Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölüm full izle-BBCS son bölüm tek parça

ATV’nin yeni dizisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam, 13 Aralık Salı akşamı 13. bölümüyle ekrana geldi. Cezayir, Dumrul'un ölümünü telefondan izledikten sonra onu vuran kişiyi ekranda görür ve yıllardır yüzleşmekten kaçtığı kişiyi bir anda karşısında bulur. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölüm tek parça, BBCS youtube linki haberimizde
Takip et
Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölüm full izle-BBCS son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranlara hızlı bir giriş yapan ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’, onuncu bölümüyle de nefesleri keserken reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde yer aldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam her hafta olduğu gibi bu haftada da #BBCS etiketiyle sosyal medya da en çok konuşulanlar arasında oldu.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 13. BÖLÜM ÖZET

Cezayir, Dumrul’un ölümünü telefondan izledikten sonra onu vuran kişiyi ekranda görür ve yıllardır yüzleşmekten kaçtığı kişiyi bir anda karşısında bulur. Cezayir’in ekranda gördüğü kişi Fransız Jean Luc’tur.

Herkes Cezayir’in bir an önce intikam almasını beklerken o ilk defa bu kadar çaresiz kalır. Cezayir, ilk defa etrafındakileri sükunetiyle şaşırtır. Dumrul’un ölümüne sebep olan bu düşmanla ilgili bilgi sadece Atakan’da vardır. Cezayir ise Jean Luc ile yüzleşmek için harekete geçer. Atakan’dan bilgi alır.

Zor bir dönem geçiren Firuze, Dumrul’un da ölmesiyle iyice hassaslaşır. Leyla, Dumrul için Firuze’nin evine taziyeye gelince Leyla ve Firuze karşı karşıya gelir. İki kadın sert bir yüzleşme yaşar. Leyla, Firuze’nin söylediği bir söz üzerine Cezayir’e karşı içinde bir şüphe uyanır.

Meltem’in hırsları Bekir’i giderek sıkıştırırken Meltem, beklenmedik bir davranışta bulunur. Meltem’in yanlış hareketini Leyla yakalar ve Meltem’i kendisiyle yüzleştirir.

Sürpriz bir şekilde Cezayir’in hayatına giren Jean Luc ve Cezayir buluşabilecek mi? Jean Luc’un gizemi çözülebilecek mi? Dumrul’un ardından yas tuta Elmas, Dumrul’un hayalini gerçekleştirecek mi?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 13. BÖLÜM İZLE

13 Aralık Salı akşamı yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ben Bu Cihana Sığmazam 13. bölüm full izle-BBCS son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.