adplus-dvertising

Ben Bu Cihana Sığmazam 10. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm tek parça

ATV’nin yeni dizisi olan Ben Bu Cihana Sığmazam, 22 Kasım Salı akşamı 10. bölümüyle ekrana geldi. Cezayir'den intikam almak isteyen Sabit, Suna'nın ölüm fermanını imzalamıştır ancak kurşunlara Kurban'ın oğlu Şamil hedef olur. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Ben Bu Cihana Sığmazam 10. bölüm tek parça, BBCS youtube linki haberimizde
Takip et
Ben Bu Cihana Sığmazam 10. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranlara hızlı bir giriş yapan ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’, onuncu bölümüyle de nefesleri keserken reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde yer aldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam her hafta olduğu gibi bu haftada da #BBCS etiketiyle sosyal medya da en çok konuşulanlar arasında oldu.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 10. BÖLÜM ÖZET

Cezayir, Bagnall’ın adamları tarafından kaçırılıp işkence altında sorguya alınır. Konuşmadığı takdirde sadece kendisinin değil ailesinin hayatı da tehlikededir. Bu sorgu sırasında Orhan ve Cezayir’in geçmiş anıları su yüzüne çıkar.

Cezayir’in ortadan kayboluşu hem Leyla’nın evine hem de Firuze’nin evine ateş gibi düşer. Dumrul, Kurban ile oğulları Cezayir’i bulmak için alarma geçmişken Cezayir’e beklenmedik bir isim yardım eder. Bütün her şey bittiğinde ise Cezayir’in karşı tarafa büyük bir sürprizi olacaktır.

Cezayir ve ekibi intikam almak için harekete geçerken ev halkını da başka bir tehlike beklemektedir. Bu durum Leyla ve Firuze’yi bir kere daha karşı karşıya getirecektir.

Cezayir bir yandan evdeki sorunlarla bir yandan da düşmanlarıyla mücadele ederken bu sefer karşısında başka birini bulacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 10. BÖLÜM İZLE

22 Kasım Salı akşamı yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam 10. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Ben Bu Cihana Sığmazam yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ben Bu Cihana Sığmazam 10. bölüm full izle-Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.