Bella Hadid’in paylaşımı Arabistan’ı ayağa kaldırdı

İşi dışında imza attığı skandallarla gündeme gelen Bella Hadid, bu kez Arapları kızdırdı. Instagram’ın hikaye bölümünden ayağını paylaşan Hadid’in fotoğrafındaki detay, Arabistan’da tepkilere neden oldu.

Ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlardaki detaylar dikkatli takipçileri tarafından anında fark ediliyor. Bunun son örneğini de Bella Hadid’de gördük. Uçaktan ayağının fotoğrafını paylaşan Hadid’in ayağının alt kısmına Arabistan bayrağının gelmesi, ülkede kısa sürede günün en çok tartışılan konusu haline geldi.

ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALDI

Hadid’in paylaştığı kareye büyük tepki gösteren Araplar, güzel modelden özür beklediklerini belirtti. Sosyal medya hesabında 25 milyona yakın takipçisi olan güzel model, gelen tepkiler üzerine paylaşımının yanlış yorumlandığını ifade ederek özür diledi. Güzel modelin özür metni, takipçileri tarafından çok sayıda beğeni aldı.

MÜSLÜMAN OLDUĞUNU DUYURMUŞTU

Ünlü modelin hayranlarından bazıları da fotoğrafta art niyet aranmasının yanlış olduğunu belirterek güzel modele destek mesajları yayınladı. Ünlü model, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada Müslüman olduğunu belirterek, bundan da gurur duyduğunu ifade etmişti.

Bu paylaşım sonrası özür dileyen Hadid’in açıklaması geçtiğimiz aylarda yaptığı Müslüman olduğu yönündeki açıklamayı yeniden gündeme getirdi. Bu tartışmaların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor. Konuyla ilgili Arap yetkililerden bir açıklama yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı