Beline Bağladığı Kablo Ölümüne Sebep Oldu

Antalya'da henüz tam anlamıyla sebebi netleşmeyen bir ölüm gerçekleşti. 34 yaşındaki Yunus Ergün, çatıdan kendisine bağladığı kabloyla evine girmeye çalışırken kablonun kopması sonucu yere düşerek yaşamını yitirdi.

Antalya’nın Alanya ilçesinde gece 23.30 sularında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 34 yaşındaki Yunus Ergün, evine girmek için çatıya çıktı. Üzerinde anahtar olmadığı için çatıya çıktığı düşünülen Ergün, beline anten kablosunu bağlayarak kendisini güvenceye aldığını düşündü. Bir ayağıyla gün ışığı panelinin demirine basan Ergün kendisini aşağıya sarkıttı.


Kontrolü kaybeden, Yunus Ergün bir süre havada asılı kaldı. Olaya saatin geç olması sebebiyle kimse şahit olmadı. Fakat Yunus Ergün’ün belindeki kablonun kopması sonucu aşağı düşmeye başlayan Ergün, önce dış cephede sabit duran klima motoruna çarptı sonrada toprak zemine çakıldı.

2 GÜN BOYUNCA YAŞAM MÜCADELESİ VERDİ

Yunus Ergün, olayı duyan komşularının ambulansa haber vermesi ile hastaneye kaldırıldı. 2 gün boyunca hastanenin yoğun bakım ünitesinde kalan Ergün, doktorların bütün uğraşlarına rağmen hayata tutunamadı ve vefat etti. Polis olayın neden gerçekleştiğiyle alakalı derin çapta bir inceleme başlattı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı