Belhanda Beşiktaş Maçında 11’de Başlayacak!

Younes Belhanda Real Madrid maçının ardından verdiği tepkinin ardından taraftardan özür dilemişti. Belhanda Beşiktaş maçında sahada olacak.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Real Madrid maçında oyundan çıkarken taraftara küfür eden Younes Belhanda’ya sahip çıkmaya devam ediyor. Younes Belhanda geçtiğimiz günlerde taraftardan instagram üzerinden özür dilemişti. Pazar günü oynanacak büyük derbide Younes Belhanda 11’de görev alacak. Fatih Terim, Younes Belhanda ile bi görüşme sağladı.

ELİNDEN GELENİ YAP BELHANDA

Belhanda ile bir görüşme gerçekleştiren Fatih Terim, “O kupalarda senin büyük payın var. Seni Beşiktaş maçında ilk 11’de oynatacağım. Pazar günü sahaya çık ve en iyi şekilde mücadele ederek Galatasaray’a olan aidiyetini göster. Böylelikle gerçek anlamda özür dilemiş de olursun” dedi. Faslı futbolcu da, görev verilmesi halinde Beşiktaş karşısında elinden geleni yapacağını söyledi.

LEMİNA GÖREVİNE DÖNÜYOR

Fatih Terim, Beşiktaş derbisi için farklı bir ilk 11 ile mücadeleye başlayacak. Fatih Terim Jean Michael Seri’yi kulübeye çekecek ve yerine Lemina’yı oynatacak. Fatih Terim, Emre Mor’a da 11’de şans verecek.

(ALİ NACİ KÜÇÜK)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı