Belediye Başkanı’nı Tebrik Etmek İçin Saatlerce Sıra Beklediler

Bilecik'in Yenipazar İlçesi Belediye Başkanı İlhan Özden, eşi ile birlikte gittiği hacdan döndü. Vatandaşlar Başkan'ı tebrik etmek için uzun kuyruklar oluşturup saatlerce sıra bekledi.

Belediye Başkanı’nı Tebrik Etmek İçin Saatlerce Sıra Beklediler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kutsal topraklardan dönen Belediye Başkanı’nı tebrik etmek için sıraya giden Yenipazarlılar ilginç görüntüler oluşturdu.

İLÇE MEYDANINDAN UĞURLANMIŞTI

Bilecik’in Yenipazar İlçesi Belediye Başkanı İlhan Özden ve karısı, geçtiğimiz ay yoğun bir katılım ile hacca uğurlanmıştı. İlçe meydanında düzenlenen uğurlama törenine Kaymakam Yavuz Kartal, Bilecik Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Mehmet Karuk, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, MHP Bilecik İl Genel Meclis Üyesi Osman Varolu ve çok sayıda siyasi parti temsilcileri katılmıştı.

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Başkan’ın hacca gidişi kadar gelişi de görkemli oldu. Hac sonrası eşi ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı İlhan Özden’i tebrik etmek isteyen yöre halkı belediye binası önünde uzun kuyruklar oluşturdu ve saatlerce bekledi. İlhan Özden, “İslam’ın şartlarından birisi olan hac ibadetini yerine getirdik. Allah’ın izniyle de ilçemize sağa salim döndük. Rabbim yaptığımız tüm ibadetleri kabul etsin inşallah” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.