Belediye Başkanı, Konser Vermek İçin Anket Yaptı

Ses sanatçısı olan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, 30 Ağustos'ta Bodrum'da konser vermek için seçmeninden izin istedi. Facebook'ta anket yapan Demir konser gelirini öğrencilere burs olarak vereceğini açıkladı.
Belediye Başkanı, Konser Vermek İçin Anket Yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

31 Mart yerel seçimlerinde Ardahan Belediye Başkanı seçilen CHP’li Faruk Demir örnek bir davranışa imza atmak üzere. Ses sanatçısı olan Demir, 30 Ağustos’ta Bodrum’da bir konser vermek istediğini, elde edilecek geliri de öğrencilere burs olarak dağıtacağını açıkladı.

“SEÇMENİME SÖZ VERMİŞTİM”

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’i ilçesinde konser vermeye davet etti. Demir ise bu durumu seçmenine sordu. Facebook hesabında bir anket düzenleyen Demir’in bu önerisine seçmeni yüzde 91 oranda evet dedi. Ses sanatçısı olan Demir bunun üzerine konser için hazırlıklara başladı. Seçimden önce seçmenine “Her şeyi size danışacağım” diye söz verdiğini hatırlatan Demir, konserden elde edilecek gelirin, maddi durumu iyi olmayan öğrencilere burs olarak verileceğini açıkladı.

Bülent Ecevit döneminde DSP’den Ardahan milletvekilliği yapan Demir uzun bir süre TRT sanatçısı olarak çalıştı. Demir 31 Mart seçimlerinde büyük bir sürpriz yaparak CHP’den Ardahan milletvekili seçildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.