Beklenen Oldu: Kaptan Amerika Kaplaması Artık Fortnite’ta

Fortnite, Kaptan Amerika'ya resmen kavuştu. Geliştirici ekip, dün yaptığı Twitter paylaşımının ardından şimdi de bu karakterin kaplamasını oyuna dahil etti. 2.000 V-bucksa satın alınabilen kaplama, Kaptan Amerika'nın görünümünü ve kalkanını içeriyor. Oyuncular, bu kalkanı kazma olarak kullanacaklar.

Dün akşam saatlerinde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından bir tanesi olan Fortnite’a “Kaptan Amerika”nın gelebileceğinden bahsetmiştik. Resmi Twitter hesaplarından bir paylaşım yapan yetkililer, kullandıkları emojiler ile Kaptan Amerika’nın varlığını üzeri kapalı olarak doğrulamışlardı. Şimdiyse Fortnite, Kaptan Amerika’ya resmen kavuştu.

Fortnite’a gelen Kaptan Amerika, bu sevilen karakterin hem dış görünümünü hem de Kaptan Amerika denilince aklara gelen ilk şey olan kalkanı oyuna getiriyor. Oyuncular, geçtiğimiz sene da kısa bir süreliğine de olsa görmüş oldukları bu kalkanı, artık sırtlarına takarak oyunda kullanabilecekler. Bu eşyanın oyundaki işlevi kazma olacak.

Beklenen Oldu: Kaptan Amerika Kaplaması Artık Fortnite’ta

Fortnite’a bugün gelen Kaptan Amerika’ya sahip olmak isteyen oyunseverlerin, 2.000 V-bucks ödeme yapmaları gerekiyor. Ortalama 20 dolara tekabül eden bu fiyat, Kaptan Amerika modelinin sonsuza dek sahibi olmanızı sağlıyor. Öte yandan oyunda bu hafta sonu düzenlenecek olan Bağımsızlık Günü’ne katılmayı tercih ederseniz de 300 V-bucks karşılığında Kaptan Amerika’ya ait bir emote’u satın alabiliyorsunuz.

Aslına bakacak olursak Fortnite, film karakterlerine çok uzak bir oyun değil. Geliştirici ekip, geçtiğimiz dönemlerde özellikle de çizgi roman karakterlerine büyük bir önem verdi. Örneğin daha öncelerde Deadpool, Harley Quinn, Batman ve Catwoman gibi karakterlerin kaplamalarını da oyunculara sundu. Ayrıca Aquaman de kısa bir müddet içerisinde oyunda kullanılabilir olacak.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı