Bekçilik Sınavının Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı, Bekçilik sınav sonuçlarını açıkladı. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar meb.gov.tr adresinden kimlik bilgileri ve doğum tarihi bilgileri ile sisteme giriş yaparak sınav sonuçlarını öğrenebilecek.

Bekçilik Sınavının Sonuçları Açıklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Binlerce adayın girdiği Bekçilik sınavının sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilan edilen sonuçlar bekçi adaylarını heyecanlandırdı. Sonuçların gece saatlerinde açıklanması sebebiyle, sitede sabah yoğunluğu yaşandı.

2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sınavı’nın sonuçlarının açıklanması ile başarılı veya başarısız bütün adayların sınav sonuç bilgisi meb.gov.tr adresi üzerinden sorgulanabilecek. Yüzlerce bekçi, adayının merakla beklediği sonuçların açıklanmasıyla beraber, sınavda başarılı olan adaylar nasıl bir yol izleyeceklerini merak etmeye başladı.

FİZİKİ SINAV VE MÜLAKAT YAPILACAK,

Sınavda başarılı olan bekçi adayları, yazılı sınav sonrasında fiziki sınava girecek. Bu sınavda sınav, mekik, koşu gibi sportif aktivitelerde ki performansı ölçülecek olan adaylar, fiziki sınav sonrasında mülakata girerek son adımı da tamamlamış olacaklar. Bu iki sınavda da başarılı olan adaylar bekçi olarak çarşı ve mahallelerde hizmet vermeye başlayacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.