adplus-dvertising

Bekçileri karşısında görünce kafasına silah dayayıp direndi!

Bursa’da Gece Kartalları olarak bilinen bekçileri görünce kaçmaya başlayan şahıs, yakalanacağını anlayınca silahı başına dayayıp teslim olmamak için direndi. Ortalama yarım saatlik ikna çabaları sonunda teslim olan şahıs, ruhsatsız tabancasını teslim etmek istemediği için kaçtığını ifade etti.
Takip et
Bekçileri karşısında görünce kafasına silah dayayıp direndi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Saat 03.30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi, Atıcılar Mahallesi‘nde yaşanan olayda Gece Kartalları olarak bilinen mahalle bekçileri Eski Gemlik Yolu Caddesi’nde vaziyetinden şüphelendikleri Raşit A.’yı (35) durdurmak istedi. Bekçileri görünce kaçmaya başlayan şüpheli ara sokaklara girerek izini kaybettirmeye çalıştı.

TESLİM OLMAMAK İÇİN DİRENDİ

Bölgeye takviye ekip isteyen bekçiler zanlının peşine düştü. Raşit A., ortalama 15 dakikalık kovalamacanın sonrasında Veysel Karani Mahallesi, Levent Sokak’ta sıkıştırıldı. Yakalanacağını anlayan Raşit A. belinden çıkardığı tabancayı başına dayayarak teslim olmamak için direndi.

YARIM SAAT BOYUNCA İKNA ETMEYE ÇALIŞTILAR

Polis ve sağlık ekiplerinden destek isteyen bekçiler sokağa giriş ve çıkışları kapatarak bölgede güvenlik tedbiri aldı. Şüpheli Raşit A. bekçilerin ortalama yarım saatlik ikna çabaları neticesi elindeki silahı bırakarak teslim oldu.

SORUŞTURMA AÇILDI

Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen Raşit A.’nın ilk ifadesinde, ruhsatsız tabancasını teslim etmek istemediği için kaçtığını söylediği öğrenildi. Olayla alakalı soruşturma açıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.