Behzat Ç. Sezon Finali Yaptı Nejat İşler Göbeği Saldı!

Bir dönem hastalıkla boğuşan ardından ekranlara geri dönen Nejat İşler Behzat Ç.'nin sezon finali yapmasıyla kendini saldı.

Bir dönem hastalığı sebebiyle Bodrum’a yerleşen, hastalığını atlattıktan sonra ekranlara geri dönen Nejat İşler’in son hali görenleri şaşkına çevirdi. Her zaman farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nejat İşler, Behzat Ç. sezon finali yaptıktan sonra tarz değişikliğine gitti. Sakallarını ve saçını uzattı göbek yaptı. Görenler Nejat İşler hakkında “Bu ne hal?” dedi. Bodrumda yaşayan 47 yaşındaki oyuncuyu sokakta görenler inanamadı.

NEJAT İŞLER SAÇLARINI VE SAKALLARINI UZATTI

Sakallarını ve saçlarını uzatan Nejat İşler’i Bodrum sokaklarında görenler tanımakta zorlandı. Yıllardır yaşadığı Bodrum Gümüşlük’te dostlarıyla bir araya gelen Nejat İşler’in moralsiz ve yorgun olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

NEJAT İŞLER GÖBEK YAPTI

Behzat Ç. Sezon Finali Yaptı Nejat İşler Göbeği Saldı!

Yıllardır farklı tarzı ile ekranların en karizmatik erkek oyuncularından olarak gösterilen Nejat İşler’in gömleği rüzgardan açıldı. O an fotoğraf karesine yansıdı. Nejat İşler gayet fit bir şekilde çekimlerine başladığı Behzat Ç’nin sezon finali yapmasının ardından hızla kilo aldı.

BEHZAT Ç. İÇİN Mİ KİLO ALDI?

Başarılı oyuncu Nejat İşler, Behzat Ç.’nin sezon finalinde vurularak hastaneye kaldırılıyordu. Nejat İşler’in yeni sezondaki rolü için tarz değişikliğine gittiği ve kilo aldığı düşünülüyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı