Behzat Ç. Sezon Finali Yaptı!

Sevilen dizi Behzat Ç. uzun bir aranın ardından dijital platformda yayın yapmaya başlamış ve seyirci ile hasret gidermişti. Behzat Ç. sezon finali yaptı.

Ekranların sevilen dizisi Behzat Ç. uzun bir aranın ardından dijital platformda yayın yapmaya başlamış ve seyirci ile hasret gidermişti. Behzat Ç. sezon finali yaptı. Türkiye’nin en sevilen polisiye dizilerinden biri olan Behzat Ç., uzun süre ara verdikten sonra ekranlara dijital platformdan geri dönüş yaparak seyirci ile hasret gidermişti. Behzat Ç., dijital platform üzerinden yayınladığı 8 bölümün ardından sezon finali yapacak.

MEMDUH BAŞKAN ÖLDÜ MÜ?

Behzat Ç.’nin sezon finalinde yaşanan ilginç bir sahne dikkat çekti. Dizinin sevilen karakterlerinden Memduh Başkan, Behzat Ç’nin evinde vuruluyor. Fragman’a yansıyan görüntüde Memduh Başkan, “kim vurdu beni?” diye soruyordu. Sezon finaline özel olarak 70 dakika üzerinden sunulacak olan bölümde birçok sürpriz bizleri bekliyor. Behzat Ç.’nin sezon finali dün akşam saat 19:00’da dijital platform Blu Tv’de yayınlandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı