Beckham Çifti 20. Yılını Kutlayacak!

İlk randevularından, dört çocuk sahibi olmalarına kadar ilişkilerinin her anına şahit olduğumuz Beckham çifti, Temmuz ayında 20. Yıl dönümlerini kutlayacaklar.

Beckham Çifti 20. Yılını Kutlayacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünyanın en meşhur çiftlerinden birisi olan Beckham çifti, Temmuz ayında 20. yıl dönümlerini kutlamaya hazırlanıyor. Çiftin kutlamasına şüphesiz çocukları olan Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper da katılacak. 20 yıllık ilişkileri boyunca aldatma, ayrılma gibi birçok kirli iddiaya maruz kalan çift, her zaman bu iddiaları reddetti ve birbirlerine tahmin edilenden çok daha fazla aşık olduklarını söylediler.

BİRBİRLERİNİ HEP DESTEKLEDİLER

Victoria Beckham’ın defilelerinde ön sıralara bakıldığı zaman David Beckham’ı görmemek imkansız. Aynı durum David Beckham’ın profesyonel futbol oynadığı yıllarda da geçerliydi. Victoria her zaman David’in maçlarında tribünlerde hem de kalabalık taraftar gruplarının içinde olurdu. Victoria, David’in futbol kariyerini desteklemek için Madrid, Los Angeles ve Milan’a taşınmıştı. Birbirlerini her zaman desteklemeleri evliliklerinin en büyük sırrı oldu.

Victoria Beckham 2018 yılındaki Forbes Kadınlar Zirvesi’nde yaptığı bir konuşmada eşini övmüş ve, “İnanılmaz bir kocanın desteğine sahibim. Evde bütün sorumluluklarımız eşit durumda. Ben uzaktayken çocukların okullarıyla ilgilenen ve yemek yapan taraf o oluyor” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.