Bebek Bekleyen Seren Serengil’le Yaşar İpek Birbirini Takipten Çıkardı!

Kısa süre önce hamilelik haberini sosyal medya üzerinden duyuran Seren Serengil’in, Yaşar İpek’le ayrılık kararı aldığı iddia ediliyor. Sosyal medya üzerinden birlikte çekilen fotoğraflarını kaldıran çift İnstagram hesaplarından birbirini takipten çıkardı.

Geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle dünya evine giren Seren Serengil ile Yaşar İpek aşkı kısa sürdü. Bir küs bir barışık sevgililiklerinin ardından evlenen çift, kısa süre önce bebek sahibi olacaklarını öğrenmişti. Daha önceki hamileliklerinde yüzü gülmeyen Serengil, anne olacak olmanın heyecanını yaşarken, çiftin evliliklerinin üzerine kara bulutlar çöktü.

BOŞANMANIN EŞİĞİNDELER

Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti birlikte çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırdı ve birbirini takipten çıkardı. Seren Serengil ve Yaşar İpek’in yakın çevresinden alınan bilgiye göre, ikili boşanmanın eşiğinde.

Bebek Bekleyen Seren Serengil’le Yaşar İpek Birbirini Takipten Çıkardı!

ÇİFTİN ARASINDA AİLE Mİ GİRDİ?

Büyük bir aşkla evlenen çiftin evliliklerinin kısa sürmesi, Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek’in annesi ve kız kardeşi Eylem İpek ile küs olmasını akıllara getirdi. Ayrılık kararı aldığı iddia edilen Seren Serengil’in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise dikkat çekti. Serengil’in Cemal Süreya’nın bir sözünü paylaştığı fotoğrafının altına ise destek mesajları yağdı. Bir takipçisinin ayrılığın perde arkası ile ilgili yaptığı yorum ise iddiaları güçlendirdi.

İşte Serengil’in o paylaşımı ve takipçisinden gelen yorum:

Bebek Bekleyen Seren Serengil’le Yaşar İpek Birbirini Takipten Çıkardı!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı