Bebeğini Kaybetmişti! Seren Serengil Teknede Dans Etti

Daha önce Yaşar İpek ile ayrılık yaşayan, bu süreçte de bebeğini düşüren Seren Serengil, zor günleri atlatmak adına tatile devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde oldukça zor zamanlar geçiren ve hastanelik olan Seren Serengil, yaşadıklarını atlatmak için tatile devam ediyor. Yaşar İpek ile yaşadığı ayrılığın etkisiyle 20 bebeğini de düşüren Seren Serengil son olarak teknede bikiniyle yaptığı dansı kişisel Instagram sayfasından paylaştı.


Geçtiğimiz yıl Yaşar İpek ile evlenen ve hamile kalabilmek için tedavi alan Seren Serengil, uzun zaman sonra gebe kalabilmeyi başarmış ve bu haber magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Henüz bebek haberi unutulmadan Seren Serengil’den bir bomba daha gelmiş ve Yaşar İpek ile ayrıldıklarını açıklamıştı. İki taraf da birbirini küçük düşürecek açıklamalar yaparak, kötü bir ayrılık süreci yaşamışlardı. Bu süreçte Seren Serengil bebeğini düşürmüştü.

ZOR GÜNLER GEÇİRMİŞTİ

Yaşadığı zor günleri atlatmak adına tatil yapan Seren Serengil, son olarak teknede dans videosunu paylaştı. Bikinisiyle dans eden Serengil’in, görüntülerde keyfinin yerinde olduğu görülüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı