Bebeğini Kaybeden Anneye Gözaltı Şoku!

Amerika’da silahlı saldırı sonucu 6 aylık bebeğini kaybeden hamile kadın, kavgayı başlatan taraf olduğu iddia edilerek mahkemeye verildi.

Amerika’da 27 yaşındaki genç kadın hayatının en kötü günlerini geçiriyor. 6 aylık hamile olan genç kadın bir kavgaya karıştı ve karnından vurularak bebeğini kaybetti. Ancak kadının yaşadığı travma bununla kalmadı. 27 yaşındaki genç kadını vuran 23 yaşındaki Jemison çıkarıldığı mahkemece ceza almazken, bebeğini kucağına almadan kaybeden Marshae Jones, kavgayı başlatan taraf olduğu gerekçesiyle mahkemeye verildi.

60 BİN DOLAR KEFALET ÖDEDİ

Alınan bilgilere göre, bebek bekleyen 27 yaşındaki genç kadın, sokak ortasında gördüğü kız adaşıyla bebeğinin babasının kim olduğu üzerine tartışmaya tutuştu. Kavganın alevlenmesiyle 23 yaşındaki Ebony Jemison, 6 aylık hamile kadını karnından vurdu. Apar topar hastaneye kaldırılan Jones’in bebeği tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Ancak olay bununla kalmadı, hamile arkadaşını vuran 23 yaşındaki genç kadın hiç bir ceza almazken, iddialara göre kavgayı başlatan ve sürdüren taraf olan hamile kadın, gözaltına alındı.

Bebeğini kaybeden 27 yaşındaki genç kadın, bir kaç gün gözaltında tutulduktan sonra mahkemeye çıkarıldı. Jemison’un suçu çıkarıldığı mahkemece para cezasına çevrildi. Kefaleti ödeyen talihsiz kadın serbest bırakıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı